Як виглядає зараз актриса, яка зіграла в фільмі «Москва сльозам не вірить»

Думаю, не так багато людей пам’ятає радянську актрису Наталю Вавилову, поки не сказати, що вона зіграла Олександру у фільмі «Москва сльозам не вірить». Красива, великі виразні очі, здавалося, в неї неможливо було не закохатися … Свого часу вона досить несподівано почала зніматися в кіно. Дівчинка народилася в сім’ї дипломата і жила недалеко від «Мосфільму». Одного разу, коли вона стояла в черзі в магазині, до неї підійшли люди і запропонували зніматися в кіно.

Дебютом дівчинки на великому екрані став забутий нині фільм Юлії Солнцевої «Такі високі гори». Тоді Наталі було всього 14 років.

Через 2 роки Вавилова зіграла в «Розіграші», який став згодом дуже популярним разом з дебютантом Дмитром Харатьяном … Правда, батьки Наталі були проти того, щоб вона ставала актрисою. Перед зйомками в «Москва сльозам не вірить» сам Олексій Баталов приїжджав їх умовляти. Батьки здалися після грандіозного успіху фільму. Вавилова вступила до ВДІКу.

Зйомки в кіно стали улюбленою справою в житті актриси. І вони ледь цього самого життя їй і не коштували …

Перед зйомками в картині «Микола Подвойський» Вавилова кілька місяців займалася верховою їздою, тому що це вміння повинно було стати в нагоді на майданчику. Актриса здорово трималася в сідлі, але на зйомках їй привели хворого коня. Тварина скинула Вавилову. Лікарі тільки розводили руками: яке кіно з такою травмою?

Колеги спочатку підтримували, говорили, що дочекаються, але потім Вавилова дізналася, що їй знайшли заміну і робота повним ходом триває. Єдиним, хто залишився з Наталею, був чоловік Самвел Гаспаров, з яким вона познайомилася на прем’єрі «Москви …».

Після цього Наталя вирішила повністю зав’язати з кіно. Вона піднялася на ноги. У 90-ті їй навіть пропонували якісь ролі, але грати повій і алкоголіків вона відмовилася.

Жінці стали нецікаві тусовки і вся навколишня метушня. Вона почала жити собі на втіху, відмовляючись спілкуватися з пресою.

Акули пера намагалися якось розворушити актрису, а зрозумівши, що не вийде, почали писати всяку нісенітницю про те, що спилася, опустилася, розтовстіла, та й взагалі паралізована лежить.

Насправді Наталія з чоловіком купили ділянку на Рубльовці, коли та ще не була «золотим» районом. Там вони побудували будинок і живуть собі на втіху, благо продюсерська діяльність Самвела дозволяє …

Не так давно папараці підловили постарілу Наталю Вавилову біля її будинку. ЗМІ нарікали, що виглядає актриса занадто просто, і в ній дуже важко впізнати колишню красуню.

Наталя регулярно ходить в церкву і займається благодійністю. Також жінка працює у власному саду. Не знаємо, до чого там невгамовні папараці чіпляються, але нам здається, в свої 58 років виглядає добре!

Особисто мені хочеться подякувати актрисі за її прекрасні ролі. В Олександру з «Москва сльозам не вірить» я довгий час був закоханий. Якщо ця стаття здалася тобі цікавою, неодмінно поділися нею зі своїми друзями і знайомими!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Поки мама живa, ми - ще діти. Бережіть своїх матусь