Як виглядають учасники перших сезонів «Зважені та щасливі» зараз

Дивись фото, як учасники шоу «Зважені та щасливі» виглядають після участі в популярному реаліті-проекті.

У 8 сезоні  шоу беруть участь батьки і діти. Головне завдання проекту — висвітлити проблеми, що виникають при критично високій і критично низькій вазі. А поки шанувальники реаліті в нетерпінням чекають випусків програми, ми пропонуємо тобі згадати учасників перших сезонів і дізнатися, як вони виглядають зараз — через 7 років.

Зважені та щасливі: Наталія Загородня

Наталія Загородня брала участь в першому сезоні. У свої 44 роки вона зважилася змінити життя і прийти на проект, щоб схуднути. Наталя прийшла з вагою 112 кг і схудла на 41 кг.


Зважені та щасливі: Володимир Одноріг

Володимир Одноріг був учасником другого сезону. Коли він прийшов на проект, його вага становила 130 кг. Зараз у Володимира прекрасна сім’я, і він не тільки добре виглядає, але і допомагає іншим худнути.

Зважені та щасливі: Михайло Репех

Михайло Репех був учасником першого сезону проекту Зважені та щасливі. У 18 років він важив 150 кг! Зараз Міша в прекрасній формі і навіть бере участь в бігових марафонах.

Зважені та щасливі: Христина Кирчів

Христина Кирчів брала участь у другому сезоні. У 22 роки вона важила 135 кг. Для молодої дівчини це була страшна цифра, але на проекті Христина взяла себе в руки і змінилася. І зараз виглядає краще, ніж в свої 20 років.

Зважені та щасливі: Марта Марнауз

Марта і Андрій Марнауз. Марта Карпенко прийшла на другий сезон шоу з вагою 135 кг. Там вона знайшла не тільки нове здорове життя, а й щасливе, адже зустріла майбутнього чоловіка — також учасника проекту Андрія Марнауза. Вага Андрія тоді становив 168 кг. Пара одружилася і в зв’язку зі складними родами і хворобою дитини, знову набрала вагу.

Марта і Андрій — єдині учасники зваження та щасливих, яким дали другий шанс і вони повторно брали участь в проекті в сьомому сезоні. Зараз вони прекрасно виглядають і щасливі! Марта робить марафони схуднення і дає поради, засновані на особистому досвіді.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: