Як їй це вдається: 75-річна бразильська актриса виглядає набагато молодшою за свої роки

Одній з найзнаменитіших бразильських актрис, Сюзані Вієйрі, 75 років, але виглядає вона максимум на 50! 

У 2000-х роках вона стала для мільйонів улюбленою актрисою. Зіграла головні ролі в декількох популярних тоді серіалах.

Вулиці порожніли, коли ми бігли дивитися «Секрет Тропіканки», «Жорстокий ангел», «Повітряні замки», «В ім’я любові». На цих серіалах виросло ціле покоління.

Актриса продовжує активно працювати, зніматися у фільмах. Природно вона вже не грає молодих дівчат в кіно. Але чудові жінки — це цілком її амплуа. З мінімальним макіяжем вона виглядає цілком гідно. Крім того вона сповнена сил і енергії. Активно займається танцями, бере участь в знаменитих карнавалах Бразилії. Вона користується соціальними мережами, веде свій блог в Instagram.

Ця чудова жінка із задоволенням йде на експерименти зі своєю зовнішністю. Зовсім недавно вона підстриглася досить коротко для участі в зйомках нового серіалу. Її зовнішній вигляд надихає мільйони жінок не виглядати як бабуся після 40 років.

З особистим життям у зірки все не так райдужно. Її чоловік не так давно помер від вельми банального передозування наркотичними засобами. При цьому цікаво, що він був поліцейським і молодший від дружини на цілих 30 років. За кілька років сімейного життя він примудрився зробити їй багато прикрощів. Чоловік вів безладне статеве життя, брав участь в оргіях, сидів на наркотиках. Запивав все це алкоголем в неймовірних кількостях. Актриса зараз відпочиває після такого бурхливого роману, насолоджується компанією двох улюблених йорків.

Зірка сповідує філософію і підхід до життя, який близький багатьом жителям Ріо-де-Жанейро. Вважає, що жити потрібно в будь-якому віці відчайдушно, легко, радіти кожній миті і дню.

«У мені тече кров Ріо-де-Жанейро! Знаєте, що це таке? Ми відрізняємося від інших бразильців відчайдушністю, легким підходом до життя. Радіємо з того, що маємо, і легко пристосовуємось», — зізналася актриса в одному зі своїх інтерв’ю»

Такий підхід явно дає позитивні результати. Обов’язково візьміть його на озброєння.

ЧИТАЙТЕ:  Крик душі бортпровідника

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ