Як захистити будинок від пристріту і негативної енегрії

Ви не повірите, скільки негативної енергії є у вашому домі. І чим її більше, тим гірше ви себе почуваєте. 

Коли будинок перевантажений негативною енергією, люди відчувають напругу і втому на глибинному рівні. Але позбутися негативної енергії набагато простіше, ніж можна подумати. Точніше, позбутися від неї легше, ніж завадити їй потрапити в будинок.

Як зрозуміти, що приміщення пора «чистити».

  1. Вдома вас безпідставно накривають дивні почуття. Наприклад, страх, тривога, дратівливість, млявість …
  2. Діти часто вередують, а домашні тварини поводяться неспокійно.
  3. У квартирі постійно лунають незрозумілі стуки, скрипи. Або безпричинно пропадають або ламаються речі.
  4. Вам важко сконцентруватися на дім і сім’ю. Відвідують сторонні думки про роботу, турботи і проблеми інших людей.
  5. Вам «не по собі», ви не знаходите собі місця.
  6. Життя нагадує «болото», ви не можете заробити на життя або вирішити важливі питання. Часто це ознака енергетичного застою.

Кращий метод усунення негативної енергії.

Це легкий і ефективний метод усунення енергетичного застою. Якщо після першого разу ви не помітите змін, значить, справа не в негативній енергії.

Очищення водою з морською сіллю.

Складові:

  • 2 столові ложки оцту;
  • 2/3 столових ложок морської солі;
  • 1 повна склянка води;
  • 4 краплі білої олії шавлії (при необхідності можна замінити на ладан або гвоздику).

Інструкції:

Насипте морську сіль в порожню склянку і залийте склянку водою. Потім додайте оцет, а потім білу олію шавлії. Суміш не потрібно перемішувати, просто залиште все як є.

Зробіть кілька склянок для кожної кімнати вашого будинку. Залиште кожну склянку на 24 години, а потім перевірте, що змінилося. Постарайтеся, щоб склянок ніхто не торкався.

Якщо вода взагалі не змінилася, тоді в цій кімнаті немає негативної енергії. Але якщо вона поміняла колір або текстуру, візьміть склянку і вилийте воду на вулиці, в крайньому випадку, на відстані десяти метрів від вашого будинку. Повторюйте процедуру, поки вода не залишиться чистою.

ЧИТАЙТЕ:  Що буде з сукнею, якщо протримати її в водах Мертвого моря 2 роки?

У приміщеннях з великою кількістю негативної енергії доведеться ставити склянку протягом усього тижня. Це працює, тому що біла олія шавлії здатна усувати негатив, а інші інгредієнти посилюють ефект. Морська сіль також поглинає негативну енергетику. 

Тепер причина, по якій ми не виливаємо цю воду в унітаз. Справа в тому, що коли ви робите це, ви залишаєте негативну енергію в квартирі. Виливаючи склянку негативу назовні, ви віддаєте негативну енергію Матері-Землі, щоб вона свого часу перетворила її в щось позитивне.

Зробіть це, і ви відразу помітите, як змінилася атмосфера в вашому домі. Якщо робити це один раз в місяць, негативна енергія більше ніколи не повернеться в ваш будинок.

Ну що, спробуємо?

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ