Як зараз виглядає знайдена на смітнику дочка «Танцюриста Диско» Мітхуна Чакраборті

Мітхун Чакраборті — дійсно талановитий актор і кумир покоління. Для цінителів індійського кіно він справді знакова фігура і зірка першої величини.

За свою довгу кар’єру Чакраборті встиг знятися в більш ніж 350 фільмах і був чи не найбільш високооплачуваним актором Індії. Склалося у Мітхуна і на особистому фронті. У актора підростає троє чудових синів і красуня дочка. Якраз про неї і піде сьогодні мова.

На відміну від своїх братів, Дішані не рідна по крові дитина Мітхуна. У 1990 році історія дівчинки розлетілася по всьому світу. Журналісти охрестили дитину «дитиною, якій посміхнулася сама доля».

Справа в тому, що біологічні батьки, особистість яких так і не вдалося з’ясувати, викинули Дішані на смітник, як непотрібну річ, тим самим прирікаючи її на болісну смерть.

Версії подальшого розвитку подій трохи розходяться. Деякі джерела стверджують, що Мітхун сам знайшов дівчинку на смітнику і забрав її додому. Однак за іншою інформацією актор дізнався про малятка через кілька днів після того, як її знайшли. Втім, це не так важливо, адже версії подальших дій Мітхуна збігаються у всіх історіях — без зайвих роздумів вони з дружиною вирішили забрати дитину в свою сім’ю.

З тих пір пройшло чимало часу і багатьом шанувальникам незрівнянного «Танцюриста диско» цікаво, як склалася доля тієї дівчинки. Поспішаємо порадувати — у неї все добре.

Дішані виросла і стала, за словами багатьох індійських видань, однією з найкрасивіших дівчат країни. Вона улюблена своєю сім’єю, нехай не рідна по крові, але рідна по духу, і повністю щаслива. Шанувальники знаменитого батька Дішамі пророкують їй блискучу кар’єру в Боллівуді, і, хто знає, можливо вони виявляться праві.

Замислюючись про те, як могла скластися доля дівчинки, якби її знайшли на день пізніше, стає не по собі. А якби в її житті не з’явився Мітхун … Схоже, ангел-хранитель Дінаші працює на совість!

До слова, дівчинка з юного віку знала, що не рідна для Мітхуна, але причин сумувати з цього приводу у неї ніколи не було. Прийомні батько і мати завжди балували дитину, а брати ставилися до неї як до принцеси.

А що ви думаєте про історію Дішані Чакраборті? Поділися своєю думкою в коментарях.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Брутальні чоловіки, які не соромляться своїх батьківських почуттів