«Якби ви знали, скільки я поховала друзів, які вели здоровий спосіб життя»

Обов’язково прочитайте пост про те, чому образ життя повинен бути не здоровим, а щасливим. Отже …

Мандрівниця і художниця Світлана Казина переїхала в Гірський Алтай близько 20 років тому в будиночок без водопроводу, теплого туалету і частенько без електрики. Вона любить життя, живе із задоволенням. За допомогою своєї фотокамери кожен день пізнає світ і дивується його різноманітності. «У природі є все для того, щоб ми були щасливі», — переконана Світлана. Обов’язково прочитайте її пост про те, чому образ життя повинен бути не здоровим, а щасливим.

Отже …

1. Хвороби приходять не від того, що екологія погана, вода брудна, їжа пластикова і рухаємося ми мало.

Хвороби приходять не від того, що ви в місті чи в селі. Повірте, людський організм — ідеальна машина з адаптації до будь-яких умов і їжі. Ось ми, селяни, не можемо їсти вашу міську порошкову їжу, пити вашу воду і нюхати ваше повітря. Але не тому, що все це брудне. А тому що інше. Незвичне нашому організму.

А ви у нас в горах дивуєтеся від нашої джерельної і річкової води, від коров’ячого молока, баранини і решти, і від нашої висоти і тиску ваші голови тріщать як кавуни. Але не там і не там — не погано! Просто у нас середовище проживання — різне. Ви — адаптовані тут, а ми — там. В горах так само хворіють, як і в місті, заспокойтеся. А в містах так само є довгожителі.

2. Якщо людина живе в гармонії з природою, молиться, медитує, їсть пророщені зерна пшениці, носить зачіску під Ісуса або богині Калі і жертвує дитячим будинкам, то це не означає, що вона буде жити 100 років і помре здоровою!

З чого ви взяли, що якщо жити на березі моря в позі лотоса, то хворіти не будеш? Якби ви знали, скільки я поховала друзів, які вели виключно здоровий спосіб життя! Серед них спортсмени, лікарі, цілителі і люди, які цілодобово працюють над своїм духовним зростанням. Некурящі, непитущі, вони вмирали від раку.

Вам ніколи не зрозуміти, чому приходить хвороба. Припиніть морочитися поняттями «не можна», «дієта» і «гріх»». Це не подовжить ваше життя. Бо хвороба не в тілі, хвороби — в голові!

Тому просто живіть в задоволення! Робіть усе в задоволення.

— Навчіться вже, нарешті,  їсти те, що вам подобається, а не те, що корисно. Просто їжте це, а не жеріть.

— Не можете кинути курити? Не кидайте! Але палите не з докором сумління, а з задоволенням. Кидати курити взагалі не треба. Треба захотіти не курити. А заборона — завжди працює навпаки.

— Кидайте нецікаву роботу або ж вчіться отримувати від неї задоволення, яка б вона не була.

—  Не ведіться на заклики моди, часу, інтернету  і т.д. Не натягайте на себе чужорідні і помилкові образи високодуховної особистості. Неможливо сумно дивитися акаунти соцмереж. 

Що не стіна, то низка картинок з третім оком, інь-янами і мандалами. Що не акаунт, то перелік афоризмів лам, віщунів, старців, акторів, які раптово порозумнішали  і мудреців, які ніколи не існували. Подивишся і думаєш: як я взагалі сюди потрапила, до таких високодуховних особистостей? Їй богу, іноді блювати тягне від таких «високодуховних» акаунтів, за якими насправді сидять звичайні люди, як усі, з прищами, карієсом, печією, сусідами, родичами, нещасливим коханням і т.д. Будьте такими, як є! Будьте самі собою!

—  Займіться тим, чим хотіли і мріяли займатися з дитинства. Освойте гітару, піаніно, вокал, гірські лижі, акварель, мозаїку, глину і т.д. Немає людей, які не володіють творчими задатками, це я вам як художник говорю. Не мрійте про мотоцикл, а купіть його! Не збирайте мрії, вони гаснуть і гниють в закутках мозку!

Завжди мріяли в гори, а паритеся в офісі? Ідіть в гори! Живете а горах, а хочеться паритися в офісі? Ідіть в місто! ) Все у ваших руках!

— Подобається усамітнення? Усамітнюйтеся в задоволення. Боїтеся самотності? Ідіть до людей.

—  Знаходьте радість і задоволення у всьому. Навіть в тому, де, здавалося б, цього бути не може.

— І головне: спосіб життя повинен бути не здоровим, а ЩАСЛИВИМ!

І взагалі, я зараз відкрию вам найважливішу таємницю життя і самого сенсу життя: сенсу життя немає!

Є просто Життя. Ранок, день, вечір, ніч і знову ранок. Є планета, люди, рослинний і тваринний світ. Будні і свята. Щастя і біда. І є Смерть. І вона приходить в будь-який час, в будь-якому віці. Так чи є у вас час на те, щоб жити чужими мріями, нав’язаними ідеями і громадськими нормами?

Живіть в задоволення і не шукайте причин захворювань і смертей серед родичів і артистів. Цього нам не дано зрозуміти. Але дано Життя. І його треба прожити в Радість. Не заважаючи радіти іншим. І навіть допомагаючи. 
Ну якщо вам так подобається шукати сенс життя, то вважайте, що він в цьому і є — жити в радість.

Все це зовсім не означає, що перебувати в пошуку і бути тим, хто шукає — погано. Ні. Якщо це вам в радість, то на здоров’я. Але ті ж мої друзі, родичі і чужі люди, вмираючи, зізнавалися мені: «Ось я все життя щось шукав, щось робив, кудись бігав, а найголовніше було під носом. Любі люди. І все, що я хотів з ними зробити, я вже не зроблю ніколи … »

Благаю, не забудьте: щастя не в селі або місті, не в горах або на рівнині, воно в голові! Живіть, як хочеться, і не порівнюйте своє щастя з іншим. Все одно ваше щастя ніхто не зрозуміє. Якби не було оцінювання і порівняння щастя, релігій і цінностей, не було б і воєн …

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Унікальне відео з виступу 13-річної Тіни Кароль