Якою має бути ідеальна дружина по знаку Зодіаку

У кожного з чоловіків з плином років складається унікальний типаж щодо жінки, яку він би хотів бачити в якості своєї дружини. І вибір супутниці життя може бути досить складним для представників сильної половини людства. Спростити його допоможе характеристика, яку можна скласти щодо конкретної кандидатури, знаючи її дату народження і, отже, приналежність до того чи іншого знаку зодіаку. Вивчивши опис всіх дванадцяти представників зодіакальною класифікації, простіше зрозуміти, жінка з якими якостями найкраще підійде для романтичних відносин або шлюбу. І в цій статті сьогодні ми пропонуємо вам опис характерів і основних якостей представниць різних сузір’їв, щоб краще зрозуміти, якою має бути ідеальна жінка за знаком зодіаку.

Кожна жінка і кожен чоловік мають унікальні властивості, які характеризують їх, як особистість. І формуються такі якості під впливом того чи іншого сузір’я, під яким люди з’являються на світло (Скорпіон, Риби, Діва, Лев, Рак, Близнюки і інші).

ХАРАКТЕРИСТИКА КОЖНОГО ЗОДІАКАЛЬНОГО СИМВОЛУ

Кожен зодіакальний знак формується не тільки під впливом оточуючих факторів і відносини інших людей, але і під впливом зірок. Тому від того, під яким сузір’ям (Овен, Діва, Лев, Рак, Риби, Скорпіон, Близнюки, Водолій, ін.) Народжується та чи інша людина, буде залежати його характер.

ЖІНКИ-ОВНИ

Жінкам, народженим під знаком зодіаку Овен, властиві такі якості, як:

  • амбітність;
  • самовпевненість;
  • честолюбство;
  • сексуальність.

Дами-Овни, як і представники цього знака серед чоловіків, дуже цінують вірність і відданість, не прощають зрад. Вони дуже пристрасні і в той же час дуже чутливі. Грубість, неуважне ставлення і хамство по відношенню до жінок-Овнів є приводом для припинення спілкування з такою людиною.

Для чоловіків, які потребують музи, жінка-Овен буде ідеальним варіантом. Вона буде надавати підтримку, надихати свого партнера, і в результаті він зможе досягти неймовірних вершин. Овни-дами вірні і віддані своїм коханим. Якщо вона полюбила, то це назавжди.

ДАМИ-ТЕЛЬЦІ

Тельці – це ті дами, які буквально сприймають заміжжя, як сенс і головну мету у своєму житті. Наскільки вони хороші дружини, настільки ретельно вони будуть підбирати собі майбутнього чоловіка. Тому їх шлюби -Практичні завжди міцні, надійні союзи. І навіть якщо на тлі грандіозного скандалу чоловік захоче розірвати відносини, дівчина Телець цього не допустить.

У відносинах з будь-ким з чоловіків дами-Тельці завжди тактовні і знають, де слід мовчати. Тому, найчастіше, в суспільстві чоловіків їх поважають, прислухаються до їхньої думки. Крім цього, всім дівчатам, народженим під заступництвом Тельця, притаманні такі якості, як:

  • вміння згладжувати негативні ситуації;
  • тверезо оцінювати обставини.

ЖІНКА-БЛИЗНЮК

Жінки, які з’явилися на світ під знаком Близнюки, є мрійливими особистостями, творчими натурами. У плані романтичних відносин або сім’ї дами-близнюки відмінні і вірні партнери. Це турботливі дружини, відмінні господині, люблячі і дбайливі матері. Тому, для чоловіків, які бажають зустріти жінку для створення сім’ї, жінка-близнюк є найбільш підходящим варіантом.

Крім того, що дівчата-близнюки гарні в ролі дружин, вони також вважаються творчими людьми. Це особистості, у яких бурхлива фантазія. За допомогою неї такі дівчата прикрашають не тільки побут, але і життя свого партнера. З такими дівчатами у чоловіків ніколи не виникне «оскома» на звичний побут, так як спільне життя буде суцільним захоплюючою подорожжю.


Якщо в плані відносин у таких дам все легко і просто, то до матеріальний бік у них багато вимог. В цілому, це не дивно, адже, зберігаючи домашнє вогнище, Близнюки повинні розраховувати на конкретні факти.
Для деяких чоловіків строгий контроль не підходить. Однак, в іншому, народжені під знаком зодіаку Близнюки жінки – найбільш вдалий варіант для створення нового осередку суспільства.

Якщо говорити про зовнішні дані цих жінок, то серед безлічі інших представниць прекрасної статі, Близнюки виділяються своєю красою, доглянутістю. Такі дами завжди стежать за своєю зовнішністю, що виходить у них також добре, як і реалізовувати себе в якості дружини.

ДАМИ-РАКИ

Для тих з чоловіків, хто бачить в якості своєї майбутньої дружини, в першу чергу, пристрасну коханку, найбільше підійде дама Рак. Цей знак зодіаку відрізняється своєю пристрастю і захопленістю. У той же час це дуже романтичні і ранимі натури, які потребують приємні сюрпризи, постійних знаках уваги.

Дівчина-Рак – дуже вірна дружина і любляча мати. Почасти тому, чоловікам варто готуватися до того, що з появою в сім’ї дітей, увагу і любов буде більш зосереджена на них. В цілому, Рак – це відмінна господиня, яка порадує чоловіка і на кухні, і в ліжку. При цьому у неї все завжди виходить «на висоті», і в домі панує порядок.

На відміну від інших знаків зодіаку, жінка-Рак дуже консервативна. Вона рідко змінює стиль життя, свої звички, ідеали. Люблять такі дівчата галасливі компанії, як чоловіків, так і жінок. Тому вдома у них часто бувають гості. З колегами і далекими знайомими жінка-Рак поводиться закрито, поки не зможе зрозуміти справжню натуру людини. Отже, якщо ви плануєте спілкуватися з нею, вам варто бути чесним і щирим.

ЖІНКИ-ЛЕВИ

Сам по собі будь-який представник знака зодіаку Лев є владною, цілеспрямованою особистістю. І в родині жінка-Лев активно проявить такі якості. Одночасно з цим, ці дівчата вважаються чудовими господинями. На кухні, в спальні, з дітьми – їм все по плечу.

Однак, з огляду на консервативність знака Лев, яка також властива представницям символу Рак, відносини з ними будуть не дуже легкими. Крім цього, бажання і прагнення в усьому домінувати, керувати і контролювати ускладнюють проведення часу з жінкою, яка народилася під знаком зодіаку Лев. Варто відзначити, що на роботі часто у таких жінок виникають проблеми з колегами, якщо дама Лев – не керівник. В іншому випадку, відповідальний і самовпевнений Лев поведе за собою співробітників до гарантованого успіху.

Одночасно з цим, кожна дама-Лев, як і дама-Скорпіон, дуже красива. Вони мають масу прихованих талантів. Деякі з них залишаються незвіданими. Тим з чоловіків, кого цікавлять подружжя впевнені в собі, багатогранні і цікаві жінки, однозначно підійдуть представниці зодіакального символу Лев.

ЖІНКИ-ДІВИ

Вважаються розважливими і холоднокровними жінки, що з’явилися на світ під знаком зодіаку Діва. Але такі якості цілком хороші для деяких сфер діяльності. Наприклад, такі якості допоможуть їм швидко адаптуватися в новому середовищі, просунутися по кар’єрних сходах і т.д.

Що стосується побудови сім’ї, тривалих відносин, то тут Діва проявить себе якнайкраще. Вони, як і дівчата Лев, Рак, Близнюки, вважаються хорошими господинями. У порога з ароматними пирогами кожен день Діва зустрічати чоловіка не буде, але завжди буде мати щось на «чорний день». Головними сімейними цінностями для таких дівчат, як Діва, Риби, і Скорпіон, є чесність, затишок, здоров’я, відданість. Чимало часу вони будуть приділяти порядку в домі, щоб кожен член сім’ї відчував себе в ньому комфортно.


Такі дами, як Діви, далеко не емоційні натури, але дуже розумні персони. Вони вміють тверезо оцінити ситуацію і швидко прийняти найбільш оптимальне рішення. Якщо ж чоловік зможе зрозуміти інтереси своєї партнерки і підтримає її, Діва віддячить його всіма можливими способами.

Для дітей Діва буде чудовою, люблячою мамою. Вона встигне приділити увагу кожному своєму чаду. Виховання дітей для Дів теж є важливим аспектом побудови сім’ї. І якщо чоловік і тут підтримає свою дружину, проблем не виникне.

ДІВЧАТА-ТЕРЕЗИ

Метою дівчат, народжених під знаком Терези, а також Водолій, в більшості випадків є пошук матеріально забезпеченого супутника. При цьому, керуються вони цим для того, щоб мати можливість повністю приділяти себе родині, не турбуючись за фінансову сторону.

Також Ваги дуже примхливі і одночасно вимогливі. Дівчина-Терези, як і Рак, пристрасна. Однак, на відміну від останньої, Ваги ревниві, потребують постійної уваги від чоловіків. Це потрібно їй не тільки в родині, а й в суспільстві.

ДІВЧАТА-СКОРПІОНИ

Однолюб і відданий союзник – дівчина-Скорпіон. Як і дама Рак, Лев, Близнюки, представниця цього знаку зодіаку буде вірною, відданою дружиною для свого обранця. В основному, вони довгий час вибирають серед чоловіків того, хто дійсно гідний стати їх чоловіком. Полюбив такого, вони будуть зберігати йому вірність і любов назавжди. Однак, як і Діва, Скорпіон не прощає зрад.

Дама Скорпіон красива, сексуальна, динамічна. Серед чоловіків вона буде себе вести демонстративно, показуючи свою красу. Одночасно з тим, вона ні на крок не відійде від свого чоловіка.

Такі дами потребують взаємності. Відносяться вони до оточуючих теж взаємно. Тому, якщо Скорпіон до вас холоднокровна, варто подумати про своє ставлення до неї. Якою б не була сфера діяльності такої жінки, вона всюди проявить відповідальність. Як і Діва, жінка-Скорпіон цінує затишок домашнього вогнища.

Жінка-Скорпіон відмінно підійде для тих чоловіків, які займаються пошуком вірної дружини, яка стане займатися сім’єю і вихованням дітей. Такі жінки належну увагу приділять вихованню своєї дитини, будуть трепетно ??і з любов’ю прищеплювати йому найкращі якості.

ДАМИ-КОЗЕРОГИ

Такі жінки, як і народжені під знаком зодіаку Терези і Близнюки, для майбутнього чоловіка обиратимуть кандидатуру серед впливових, матеріально забезпечених чоловіків. Вона, як майбутня дружина, проявить свої найкращі якості, щоб завоювати такого чоловіка.

Для сім’ї дівчини-Козероги зовсім не поганий варіант. Вони зуміють забезпечити затишок і комфорт домочадцям, якщо будуть відчувати, що вони оцінять це. Одночасно з тим, народжені під цим зодіакальним символом дівчата відмінно знають свої недоліки і докладають чимало зусиль, щоб їх викорінити.

ЖІНКИ-ВОДОЛІЇ

Дама-Водолій більше підійде для побудови сімейних відносин для чоловіків, хто бажає бачити поруч із собою старанну, слухняну дружину і турботливу матір для своїх дітей. Однак слухняною дівчина Водолій буде тільки в тому випадку, якщо не буде потребувати матеріальних засобах. І про це чоловікові доведеться подбати заздалегідь.

Крім цього, народжені під знаком зодіаку Водолій жінки будуть вибирати собі чоловіка, який зміг би стати кам’яною стіною. Для таких подружжя представниці цього зодіакального символу зможуть стати дороговказом.

ДІВЧИНА-РИБА

Дівчата Риби стають найвірнішими дружинами. Риби, як і Скорпіон, є однолюбами і всю свою любов дарують тільки найдостойнішого з чоловіків.

Докладаючи максимум зусиль для створення в родині ідеальної атмосфери комфорту і затишку, Риби будуть вимагати від свого чоловіка того ж. Якщо ж вони не отримують бажаного, дівчата Риби починають сильно переживати, на тлі чого може розвиватися комплекс неповноцінності. Це пояснюється особливостями світогляду Риби, згідно з яким затишок і будинок для них завжди будуть на першому місці.

Крім цього, всі дівчата Риби дуже пристрасні, емоційні, чуттєві. Тим з чоловіків, хто хотів би бачити поруч із собою жінку, яка одночасно буде хорошою дружиною, пристрасною коханкою і чудовою матір’ю, варто вибирати представниць знака зодіаку Риби.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: