Єдиній доньці красеня Бандераса вже 22 — як вона виглядає сьогодні

Дивлячись на спадкоємицю пари Антоніо Бандераса та Маланки Гріффіт розумієш, що вона увібрала найкраще від своїх знаменитих батьків. 22-річна Стелла виросла справжньою красунею і вже встигла завоювати власну армію шанувальників в Мережі.

Зовнішність і характер зіркової дочки

Сім’я Антоніо Бандераса завжди була під пильною увагою публіки. Особливо тепло фанати брали спільні знімки фото актора і його єдиної дочки. Пухкі губки і величезні зелені очі дівчинки зворушували і викликали теплу усмішку.

Сьогодні малятко перетворилася в прекрасну дівчину, але не втратила свою дитячу чарівність. У соціальних мережах за життям дівчини стежить більше сотні тисяч підписників. А Стелла, в свою чергу, радує шанувальників свіжими знімками з повсякденного життя.

На відміну від багатьох власників гучних прізвищ, дівчину оминула доля «золотої дитини». Замість клубів і вечірок вона віддає перевагу відпочинку на природі і прогулянкам з численними тваринами. До слова, собаки — головна пристрасть Стелли.

Багато хто відзначає, що зовні дівчина більше схожа на маму, проте за духом вона в по-справжньому батькова дочка. Антоніо і Стелла проводять разом багато часу, а в 1999-му році навіть з’явилися разом на екрані в картині «Божевільний в Алабамі».

Плани на життя

З планами на життя юна красуня ще до кінця не визначилася. Стелла встигла спробувати себе в ролі актриси, зігравши в кількох фільмах, а також почала будувати кар’єру моделі. Однак це радше експеримент, і вона до кінця не впевнена, що пов’яже своє життя з творчою професією.

Деякі вважають дівчину занадто звичайною, вважаючи, що домогтися успіху в акторстві вона зможе лише за допомогою знаменитих батьків. Однак сама Стелла на це не звертає ніякої уваги і просто продовжує робити те, що їй подобається.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Виберіть плаття і дізнайтеся, яка ви жінка і, що думають про вас чоловіки