Єлизавета II наказала Меган Маркл заморозити яйцеклітини — боїться, що онук залишиться без спадкоємця?

Перед весіллям принца Гаррі і Меган Маркл королева Єлизавета II поставила майбутній герцогині умову: здати тест на фертильність і заморозити свої яйцеклітини.

Про відносини Єлизавети II і Меган Маркл ходить чимало чуток. Згідно із загальноприйнятою думкою, спочатку британська королева відносилася не найкращим чином до обраниці свого онука, проте потім змінила гнів на милість.

Зараз же з’явилася інформація, що Єлизавета II незадовго до королівського весілля вразила Меган Маркл, батька якої погрожують вбити, незвичайним проханням. Королева зажадала, щоб наречена її онука здала тест на фертильність і заморозила свої яйцеклітини (фертильність — здатність організму виробляти життєздатне потомство).

Варто відзначити, що Меган Маркл 37 років. Цей тест дозволив дізнатися, який шанс у жінки завагітніти і виносити дитину. З його допомогою можна також з’ясувати всі подробиці і особливості жіночого організму, а саме — його репродуктивні можливості.

Герцогиню Сассекську це прохання дуже обурило. Вона визнала його образливим, і дуже довго думала про те, яке рішення їй варто прийняти. Незважаючи на хворобливу реакцію, Меган Маркл, яка відстоює власний стиль , погодилася пройти тест заради весілля з коханим.

Королева Єлизавета II дуже сподівається, що обраниця її онука зможе подарувати королівської сім’ї спадкоємців. Вона була стурбована тим, що в силу свого віку колишня актриса не зможе виконати бажання принца Гаррі бути батьком.

Незважаючи на все це, чутки про можливу вагітність Меган Маркл ходять вже давно. Доказами цього факту можна назвати наряди герцогині, що підкреслюють животик, і новина про те, що її мати пішла на курси по догляду за дитиною.

До того ж, ставлення королеви до зірки серіалу Форс-мажори останнім часом змінилося. Експерти все частіше наголошують на тому, що знаменита бабуся принца Гаррі почала ставитися до Меган Маркл з теплом і турботою.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Роберт Де Ніро: «Після 50 років шлюбу я одного разу уважно подивився на свою дружину»