Євген Плющенко про перемогу українки Олени Савченко на Олімпіаді-2018: «Це шедевр на льоду!»

Відео виступу українки Олени Савченко, яка встановила світовий рекорд на Олімпіаді в Пхенчхані.

Російський фігурист Євген Плющенко прокоментував тріумф українки Олени Савченко, яка встановила світовий рекорд на Олімпіаді в Пхенчхані.

34-річна українська фігуристка Олена Савченко, яка виступає за Німеччину в парі з французом Бруно Массо, завоювала золоту медаль в змаганнях спортивних пар. За виступ у довільній програмі Олена і Бруно отримали від суддів найвищу оцінку.

«Ніколи не здаватися — для мене це найголовніше. Все життя так поступаю», — зазначила в бесіді з журналістами зірка Олімпіади-2018 Олена Савченко.

Російський фігурист Євген Плющенко в своєму Instagram висловився про перемогу українки і француза, назвавши їх виступ шедевральним.

«Хочу висловити слова захоплення Олені Савченко і Бруно Массо! Це було так красиво, чисто і емоційно — це був шедевр на льоду! Олена, ти дійшла до головної мети свого життя, до якої ти йшла 20 років! Приголомшлива історія цієї дівчини, яка зобов’язана буде після цього тріумфу написати книгу! 2002 рік — 15 місце за Україну з Морозовим, 2006 рік — 6 місце вже за Німеччину з Робіном Шолкови 2010 і 2014 рік — 2 бронзи на Олімпіадах з Робіном, який закінчив після Сочі і пішов тренувати її суперників в команду до Ніни Мозер і 5 Олімпіада з 3 партнером -Бруно Массо — і довгоочікуване золото зі світовим рекордом! Браво, Олена! БОЄЦЬ! Герой Олімпіади, яка змогла пройти 20-річний цикл і виграти в 34 роки! А нашим хлопцям не варто переживати, для них це перша Олімпіада, все попереду! Будемо вболівати і підтримувати!»- написав Плющенко.

Фігуристка Олена Савченко родом з Обухова, Київська область. До 2004 року вона представляла Україну, потім переїхала до Німеччини. За свою кар’єру Олена змінила кілька партнерів. 15 лютого 2018 року головна мрія її життя збулася — в парі з французом Бруно Массо Савченко завоювала золото на Олімпійських іграх в Пхенчхані, встановивши світовий рекорд.

ЧИТАЙТЕ:  Мама не могла зрозуміти чому її дитина постійно чимось хвора. Ось у чому виявилася причина

З 2016 Олена Савченко одружена з британським художником Ліамом Кроссом, який молодший за неї майже на 10 років.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ