Юнак виклав в мережу кадри своїх «лихих 90-х»

«Лихі 90-ті» — це час, який я згадую з особливим трепетом і ніжністю. Навіть незважаючи на те, що в країні була жахлива криза, перебудова, бандити і вбивства, це був мій найщасливіший час. І зізнатися чесно, іноді я за ним сумую. Це моє життя.

Буквально кілька днів тому в соціальних мережах я побачив пост одного хлопця з Астрахані, який розповів про свої суворі 90-ті, підкріпивши їх фотографіями, які є у кожного 30-річного в фотоальбомі. Таке відчуття, що я на мить опинився знову там, у своїй юності і дитинстві.

1. «Це я і мій друган. Ми були дико модні в цих куртках, зустріли на вулиці дуже круту тачку на ті часи Форд Скорпіо і гріх було не сфоткатися на її тлі. Власника машини не знаю»

2. «Вся моя кімната була обвішана плакатами тодішніх зірок Голлівуду. Шварц був поза конкуренцією». Ну і килим, звичайно ж, на своєму почесному місці. Верх інженерної думки!

3. «Телефон з АВНом був нереально крутим». АВН — це автоматичний визначник номера — для тих, хто не в курсі. Стаціонарний телефон з АВН вважався досить крутим гаджетом, а ось радіотелефон — верх блаженства!

4. «Останній дзвінок 10-го класу, але всі, як не дивно, тверезі».

5. Ви тільки погляньте на ці окуляри! Такі сьогодні на вагу золота.

6. «Знімок з дня народження однокласника». І не просто знімок, а знімок на Polaroid. Зараз спробуй знайди такий фотоапарат, та й плівка коштує шалених грошей.

7. «Перше вересня, 11 клас. Модний в той час клубний піджак».

8. «Відзначаємо перше вересня, не демонструючи алкоголь, як зараз».

9. «Останній дзвінок 11-го класу. Алкоголю було мінімум, за нинішніми мірками, його не було взагалі!»

10.11 клас, а ти на фото з сигареткою. Лихі 90-ті!

11. «Школота сенс слова «звукозапис» навряд чи зрозуміє!»

12. «Шкільний Новий рік». І дискотека, мабуть, вдалася на ура!

13. «Знову я, йду гуляти в тодішньому спортивному прикиді». Здається, це типовий прогулянковий наряд 90-х. Як з голочки!

14. «Ми готувалися вступати в школу міліції, вступили не всі».

15. «Після занять по рукопашці в школі міліції. Тепер замість неї Суворівське училище».

16. «Останній дзвінок нашого 11 класу». Сьогодні хлопці набрали б сотню лайків в Інстаграмі!

17. «Набережна р. Волга (17 пристань)»

Ну що, впізнав себе? Здається, у всіх дітей 90-х в альбомі є такі знімки, ось тільки обличчя інші. Обов’язково поділися цією зворушливою ​​добіркою з друзями дитинства, а в коментарях розкажи нам про свою лиху юність!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  15 ранніх, але чітких ознак обдарованої дитини