Юний протеже Карла Лагерфельда: що за хлопчика так часто виводив на подіум покійний модельєр?

19 лютого 2019 го року увійде в історію світової моди як день непоправної втрати: з життя пішов легендарний Карл Лагерфельд. Примітно, що навіть багато відданих його шанувальників практично не пам’ятали, як він виглядав в молодості: на момент смерті кутюр’є було вже 85. Він не пропустив практично жодного свого показу, а в останні роки і сам, і його моделі часто виходили на подіум у супроводі хлопчика. Хто ж він і чому сам метр був так до нього прихильний?

Про особисте життя модельєра відомо зовсім небагато: він володів кількома розкішними маєтками в різних куточках світу і ніколи не був одружений, а також не мав спадкоємців. Проте Лагерфельд не був самотній: як людина із зухвалою працездатністю, він був постійно зайнятий польотом творчої думки, а дозвілля часом проводив якраз з тим самим хлопчиком.

11-річний Хадсон Креніг — хрещеник кутюр’є і син одного з його найближчих друзів, Бреда Креніга. За даними деяких ЗМІ, чоловіки познайомилися ще на початку нульових в Біарріц, де останній знімався для V.М. Бред був затребуваний моделлю, поверхневе знайомство швидко переросло в міцну дружбу, а згодом Креніг навіть став однією з муз і частиною «подуімної сім’ї» Лагерфельда, групи моделей-чоловіків еліт-класу.

Через кілька років Бред одружився з дочкою тренера з тенісу Ніка Боллеттьері, який працював з самим Андре Агассі і сестрами Вільямс. Після народження їх первістка, Хадсона, ні у нього, ні у його дружини Ніколь не було сумнівів в тому, кого попросити стати хрещеним для їх первістка: звичайно, це був Карл.

Говорили, дизайнер дуже любив хлопчика і не сумнівався в тому, що у нього були всі шанси піти по стопах Бреда. Перший вихід Хадсона на подіум відбувся в 2010-му, коли йому було всього два роки. З тих пір він часто брав участь в показах в супроводі старших моделей, а під кінець — самого хрещеного. Крім того, хлопчик неодноразово знімався для глянцю.

Ми не знаємо, чи згадував Лагерфельд Хадсона в своєму заповіті, так само як і те, до кого в результаті відправиться жити улюблена кішка дизайнера, Шопетт. Хлопчик ще дуже юний, складно передбачити, чому він присвятить себе в майбутньому, але ми сподіваємося, що пам’ять про його легендарного хрещеного буде жити і завдяки Хадсону, який шлях він для себе не вибрав би.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Які таємниці приховує остання цифра вашого року народження