З якими тваринами асоціюються жінки різних знаків Зодіаку

Часто кажуть, що собаки схожі на своїх господарів або, навпаки, власники підбирають домашнього улюбленця під себе. Також вірно, що для кожної людини можна знайти тварину в дикій природі, яке буде відповідати її рисам характеру.

Яку тварину ви нагадуєте?

Пропонуємо поєднати це зі знаками Зодіаку, щоб ви точно переконалися — у Всесвіті все взаємопов’язане.

Овен — Єнот

Милі і добрі до всіх, хто до них прихильний і хто відповідає взаємністю, Овни перетворюються в запеклого атакуючого звіра, коли хтось наважиться завдати шкоди їхньому здоров’ю або близьким. Ну точно як єноти!

Телець — Вовк

Як любителі встановити свої умови, Тельці дотримуватимуться їх самі і будуть вимагати того ж від свого оточення. Тобто всі повинні жити за правилами ватажка зграї. 

Близнюки — Пантера

Активні і непередбачувані через свою подвійність Близнюки дуже нагадують граціозну тварину з сімейства котячих, які можуть тільки що муркотіти і тут же рикнути.

Рак — Левиця

Дуже домашні Раки-жінки повністю присвятять себе сім’ї і дітям, якщо поруч буде той, хто забезпечить і захистить. Точно так само поводиться левиця, визнає силу за главою прайду.

Лев — Кішка

Незалежні, гордовиті любительки розкоші і краси гулятимуть самі по собі, поки не знайдеться «господар», здатний приручити і забезпечити. Тоді вони стають домашніми котиками.

Діва — Орел

Злетіти вище всіх і звідти доглядати за порядком — це в дусі Дів-жінок і птахів, які  вільно ширяють.

Терези — Панда

Виключно посмішку розчулення викликають чорно-білі ведмедика. Здається, що вони і образити нікого не можуть, всі хочуть з ними дружити. І це про Терезів теж!

Скорпіон — Акула

Містичні, непередбачувані Скорпіони можуть діяти раптово, буквально в секунду розвернувшись на 180 градусів. Вони не дадуть шансу завдати шкоди їхньому здоров’ю, як і акули.

Стрілець — Сова

Мудрі, спокійні, з глибоким внутрішнім світом Стрільці в той же час можуть повеселитися від душі. Тобто дуже багатогранні, як і сови.

Козеріг — Кінь

Трудяги і волелюбні Козероги дуже схожі в цьому на коней. Несуться вперед, тільки вітер гривою грає!

Водолій — Ведмідь

Вони можуть бути прекрасними друзями, поки не виникне небезпека заволодіти їхньою територією. Краще не будити в них лісового звіра.

Риби — Лисиця

Жити тихим спокійним життям — мрія всіх Риб, тому вони тримаються на відстані, не вступають в конфлікти. Але постояти за себе завжди зможуть, до хижака їм один крок.

Ви знайшли себе в списку? Погодьтеся, є в цих парах елементи, які пов’язують нас з дикою природою. 

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Ось 15 правил, щоб побудувати сильні і надійні стосунки