За годину до зради або які жінки приваблюють чоловіків

Чудова стаття популярного блогера Морени Морани про жінок, пристрасть, любов і відносини. У цьому тексті нам сподобалася позиція автора, а також її корисні поради дівчатам, які відчувають невпевненість у своїй привабливості для чоловіків.

Мені подобається, коли у жінки очі «з поволокою»

Це коли хоч без мужика, хоч з мужиком, але по дамі відразу видно: ще не пішла з «великого seksу». Такі жінки дуже відрізняються від звичайних, з вимерлим поглядом.

Найпростішою ознакою, за якою її відрізниш в натовпі — у таких жінок інша хода. Більш пружна, впевнена. У них і нерви міцніші і настрій кращий. Тому що, що б не говорили про безсмертну жіночу душу, але впевненою в собі жінка відчуває себе тільки в одному випадку — коли вона бажана. Все інше — це натягнуті струнами нерви, сльози й істерики. Жінка — це взагалі таке загадкова істота, яка за допомогою пари туфель і фарби для волосся може накоїти таких справ, що чоловікам за багато років не розгребти. Перевірено!

У будь-якої закоханої жінки, яка фліртує або допускає закоханість — безсоромні очі. Не дарма в Пакистані за один палкий погляд на чоловіка отруїти можуть — мабуть знають, що очі — навіть більш потужна зброя, ніж попа. Поки очі горять, попу можна накачати. А коли очі погасли — тут вже і нікому діла немає до твоєї попи. І тобі в першу чергу.

Коли жінка здорова, впевнена в собі, успішна, активна, і знає, що красива — тоді у неї неодмінно очі горять. Ну і на чоловіків вона реагує інакше. Не факт, що до себе підпускає, але компліменти любить і очима стріляє ой-ой-ой. І я, зі свого боку, таку поведінку всіляко схвалюю.

ЧИТАЙТЕ:  Декоруємо оселю паперовими квітами:25 ідей

Але я хочу, щоб ви чітко розуміли: високий seksуальний тонус — це не сама зрада, а лише її ймовірність. Якщо ймовірність висока, то і чоловік, швидше за все, на таку жінку задивляється, і борг свій подружній шанує. Якщо ймовірність низька, або того гірше, нульова, то жінка ця на смак як прісне дитяче харчування з овочів, якщо хтось його під’їдав. Ось, дівчина по той бік монітору, ви під’їдаєте, я знаю.

Коротше, високий seksуальний тонус для жінки — це чудово. А ось зрада — не дуже. Особливо якщо це зрада не від непримиренних протиріч (п’є, б’є, гуляє), а якщо це зрада, яка супроводжується формулюванням: набрид чоловік. Жінка і сама не знає, що саме погано. Сформулювати претензії не може. Тільки і твердить — набрид. Не люблю. Не хочу. Ніяких емоцій, нічого. Сидить, думає: що робити?

У нас же жінки як наркомани. Вони з юності знають один-два способи отримати гострі емоції. Перший спосіб — тайком нажертися вночі тістечок, а другий спосіб — раптово зрадити чоловікові. Причому такий вибір можна легко пояснити. Тістечка дешеві, а хтиві мужики, готові витанцьовувати під твою дудку і розважати тебе за необтяжливий seks — ще дешевше. Ці взагалі по п’ять копійок за пучок йдуть практично в будь-якому віці, що найдивніше.

Ну і жінка починає сама собі «емоції» шукати. Начебто тільки й того: з’їздила в баню. А тут тобі і сором, і почуття провини, і приємні еротичні спогади, які  тягнуть внизу живота, і надія на відносини, і навіть легке підвищення самооцінки. І, може бути, навіть легке поліпшення зовнішності, кожну легку закоханість супроводжує. А може бути, і новий роман. З бурями пристрастей.

Питання в тому, що в тривалій перспективі нові відносини нічим не кращі, ніж попередні, зазвичай не закінчуються. Руйнувати сім’ю настільки ж нерозумно і безперспективно, як зносити будинок тоді, коли треба просто зробити перестановку.

Тому жінці, з життя якої пропали емоції, як мені здається, не варто кидатися в нові відносини. Коли стає не під силу, і, здається, що потрапила в болото, досить подбати про високий seksуальний тонус. Щоб в очі повернулися бісики. А це досягається роботою над собою, улюбленим хобі / справою і дієтою. Ну, ви мене зрозуміли. Як на мене, справжня жінка повинна виглядати так, як за годину до зради. Але при цьому завжди зупинятися до неї.

ЧИТАЙТЕ:  Як зробити Дідуха до Святвечора

А ви згідні з думкою автора? 

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ