Зачіски під шапку: 8 простих і виграшних ідей

В холодну погоду не варто ризикувати здоров’ям. Краще вибрати кілька простих у виконанні зачісок, які відмінно поєднуються і не псуються під шапкою або капелюхом.

Пряме укладання

Першим і найпростішим способом зберегти зачіску під шапкою буде звичайне укладання. Берегині природних кучерів спершу слід випрямити волосся плойкою, але не забувати нанести термозахист перед цим. А тим, у кого волосся і так пряме, радимо використовувати засіб для блиску і слухняності волосся, після чого за допомогою фену створити красиве пряме укладання.

Візитна картка: зірки, які не зраджують своїй зачісці

Пасма

Нехай не переймаються ті, у кого чубчика немає, адже для вас у нас є альтернативний і не менш прекрасний варіант. Перед створенням зачіски потрібно заховати все волосся під шапочку, крім двох передніх пасм з кожного боку. Ці прядки слід укласти і закріпити лаком. Повсякденний спосіб для прогулянки з романтичним акцентом готовий!

Локони

Красиві акуратні локони — мрія будь-якої дівчини. Здавалося б, взимку таку зачіску не зробити, але вихід є! Щоб ваші кучері не стали зламаними під шапкою, слід накрутити пасма волосся тільки на кінцях або від середини довжини. В цьому випадку локони будуть красиво виглядати з-під головного убору, а коли ви знімете шапочку — зачіска не втратить свою форму.

Хвости

Це ще один легкий варіант безпечно для твоєї зачіски носити шапку. Прямим проділом поділяємо волосся на дві частини і кожну з них закріплюємо гумкою для волосся. Щоб хвости не виглядали нудно, можна відокремити  прядки з кожного хвостика і обернути їх навколо гумки, зачепивши кінчик прядки невидимкою. Так ви створите відчуття відсутності гумки для волосся, що виглядає дуже красиво.

Об ‘єм

Ця зачіска підійде власницям короткого волосся. Необхідно начесати волосся тонким гребінцем біля коріння по верхній частині голови, закріпити начісування засобом для сильної фіксації, а після цього акуратно розподілити волосся, створюючи красиву форму зачіски. Навіть під шапкою об’єм збережеться, і після того, як ви знімете головний убір, зачіска залишиться в тій формі, в якій ви її створювали.

ЧИТАЙТЕ:  Сукні для будь-яких типів фігури

Коса

Неймовірно проста зачіска, яку зможе зробити будь-яка володарка довгого волосся або волосся середньої довжини. Потрібно просто перекласти волосся на одну сторону, розділити на три пасма і заплести косичку. Після чого за бажанням можна створити об’єм для коси, потягнувши її пасма в різні боки.

Чубчик

Ця зачіска — допомога тим, у кого є чубчик. Прямий, косий і будь-який інший. Потрібно укласти чубчик за допомогою бігудів / гребінця-брашінгу / фену, надаючи їй об’єм, потім прибрати все інше волосся під головний убір, а на вулиці залишити лише красиво укладений чубчик.

Низький пучок

Дуже популярна і, безумовно, зручна зачіска в наш час — пучок з використанням бублика для волосся. Вам може здатися, що в зимових умовах і з головним убором створити таку зачіску неможливо, але це не так.

Щоб цей варіант виглядав красиво і не ставав пухнастим гніздом після носіння шапки, потрібно зачесати волосся в тугий низький хвостик ззаду, після чого загорнути волосся в бублик і підколоти невидимками, якщо це необхідно. Зачіска нікуди не дінеться, і головний убір можна надягати як на сам бублик з волосся, так і поверх нього.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ