Хвороби зникнуть, якщо один раз в тиждень замочувати ноги в оцті

Крім специфічного аромату, яблучний оцет містить біологічно активні речовини, які здатні видаляти погані бактерії і мікроби, які можуть зашкодити нашому здоров’ю. З упевненістю можна сказати, що сирий, органічний яблучний оцет може мати дивовижні переваги для ваших ніг, якщо ви будете замочувати їх на щотижневій основі.

Лікування ніг за допомогою оцту
Багато людей відчувають різні проблеми з ногами, такі як жорстка шкіра, мозолі, грибкові інфекції, бактеріальні інфекції і т. д. Отже, якщо ви хочете позбутися від мозолів, вимийте ноги в суміші з рівних частин теплої води (від 15 до 18 градусів) і яблучного оцту протягом 45 хвилин.

Ви також можете додати кілька крапель будь-якої ефірної олії, щоб поліпшити загоєння. Потім, за допомогою пемзи, протріть ноги, щоб видалити мертву шкіру. Коли ви закінчите, нанесіть якісний крем для ніг. Для оптимального ефекту повторюйте лікування один раз на тиждень.

Додаткове використання яблучного оцту:
Це може бути дуже корисно при видаленні лупи.
Він має здатність полегшувати біль в горлі. Це може покласти край неприємним запахам у вашому домі та взутті. Це може сприяти здоровій втраті ваги. Він може бути ефективним при вирішенні проблем з диханням і травленням.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: