Жінка похилого віку знала, що дочекається народження правнучки

Кайла Трейсі — професійний фотограф, вона пишається тим, що їй дозволено долею зупиняти час. Гучні слова, за якими приховані не менш важливі справи, і недавно це сталося з її сім’єю.

Джен Ропер, прабабуся Кайла, в свої 92 роки отримала закономірний і сумний діагноз, лікарі відводили їй всього кілька тижнів життя. Але ми дізналася, що одночасно сім’ю чекала інша звістка і все змінилося.

Старенька Джен вже майже не вставала з ліжка і слова лікаря сприйняла як належне. І так стільки часу топчу землю … Але слідом її правнучка, сестра Кайлі, оголосила сім’ї про свою довгоочікувану вагітність.

І Джен будь-якою ціною захотіла прожити ще трохи, аби побачити пра-пра-внучку. Адже більше нічого і не треба … ніхто не зрозумів, як вона протрималася 36 тижнів, але знімки вище наочний доказ, що бабуся здійснила свою мрію.

А на наступний ранок сім’я з подивом побачила, як Джен готує сніданок і вона зовсім не виглядала виснаженою і старою, як усі останні дні. Бабуся уточнила у правнучки, яке сьогодні число, і діловито почала готуватися — наближалася 75-та річниця її весілля.

І нехай вона більше роздавала вказівки, ніж працювала руками, але в свої 92 роки жінка знову здобула жагу до життя, захотіла побути красивою, отримати яскраві фотографії з важливої ​​дати. Доживши до народження 11-ої правнучки, вона вже нічого не боїться і хоче, щоб кожен день був особливим.

Кайла Трейсі рада, що їй довелося побачити власним очима і відобразити ще один прояв всеосяжного чуда — любові. Її прабабуся і прадідусь навіть на схилі віку продовжують любити один одного і радіти своїй великій сім’ї. Це чудо і благословення, яке можна прийняти тільки серцем.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Стала відома сімейна таємниця, яку приховували дружина і мати від телеведучого Ігоря Кваші