Жінки завжди все відчувають і помічають

Чоловіки іноді ниють про те, що у них дівчата і дружини перестають за собою стежити, втрачають пристрасть до них.

Вони хочуть, щоб їхні дружини старалися для них бути сексуальними. Якщо ні, то їм, як чоловікам, можна мати роман осторонь і зрадити дружину. Але ось маленька деталь спеціально для таких чоловіків — якщо дівчина не збуджує вас, значить їй цього не хочеться. Подумайте, ви якось її залучаєте сексуально? Ви все робите правильно?

А ви впевнені в цьому?

Що ви робите в ваш вільний час? Розглядаєте ваш телефон або планшет, розкриваєте нові можливості вашого телефону, і т.д.?

То ось вам новина — жінки відчувають вашу увагу і дають стільки ж, скільки і ви, а частіше — більше. Якщо ви будете весь час стирчати в телефоні, ваша жінка залишиться без уваги.

І чому після цього вона повинна виявляти зайву сексуальність для вас.

Ви знаходите час для чогось, але вам шкода часу на свою дружину. Вона не повинна завжди задовольняти ваші потреби, якщо не отримує достатньої уваги. Чому ви думаєте, що жінка повинна віддавати і нічого не отримувати натомість. Я не кажу про прикраси або про одяг. Я говорю про просту чоловічу увагу.

Коли в останній раз ви сиділи навпроти своєї дружини і дивилися їй в очі, просто так? Коли ви в останній раз дивилися на те, як вона рухається, як вона ходить і як одягається?

Якщо дуже давно, то спробуйте виправити цю помилку. Якщо ніколи, то ви дуже багато втратили.

Жінки можуть симулювати задоволення, а ви про це і не дізнаєтеся. Вона майстерно приховає це, щоб вам не було прикро за ваші старання.

На що ви готові йти заради неї? Чи готові звернути гори? Добре, але, чому не можете дивувати її своєю поведінкою. Невже проста чоловіча увага повинна стати для них чимось неймовірним?

Знайте, якщо ви не будете робити подвиги заради них, то завжди знайдеться хтось, хто готовий на все заради неї. І збуджувати вона буде саме його, а не вас.

Жінка все відчуває! Її не обдуриш!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Кейт Міддлтон одягла цю сукню на музичну прем'єру. Реакція оточуючих була неймовірною