Життя тобі нічим не зобов’язане: 10 мудрих цитат від Муджі

Ямайця Ентоні Пола Му-Янга мільйони людей у всьому світі знають по іншому імені. Він відомий як Муджі – майстер Адвайта-веданти, мудрий духовний вчитель. Муджі говорить про досить звичайні речі так просто і ясно, що здається, ніби ці думки народилися разом з тобою. Ці 10 цитат змусять вас задуматися про ваше життя, цілі й про вашу душу.

1. Слухаючи своє серце, ти почнеш рухатися в правильному напрямку, ніколи навіть не замислюючись про те, правильний він чи ні.

2. Життя тобі нічим не зобов’язане. Якщо твоє ставлення буде таким, тоді ти будеш вдячний за все. Чим ти заслужив 30 років наповненого киснем свіжого повітря? Що ти зробив, якщо у тебе є серце, що б’ється навіть тоді, коли ти спиш? Що ти зробив, щоб заслужити що-небудь взагалі? Та й хто ти? Якщо глибоко задумаєшся над цим, ти не будеш більше страждати, а почнеш цінувати життя у всіх його проявах.

3. Кожна думка сильна лише настільки, наскільки сильна та увага, яку ви їй даєте. Що б не відбувалося – це просто те, чому ви приділили увагу.

4. Відносини – це не щось, що потрібно зберегти будь-що-будь, відносинами потрібно насолоджуватися. Занадто великі зусилля породжують напругу. Коли ви порожні, коли ви вільні від потреби відносин, вам не потрібно схвалення, вам навіть не потрібно, щоб вас любили. Всі хочуть бути поруч з вами, коли ви вільні від зусиль!

5. Ніхто не хоче, щоб ти став вільним, навіть той, хто любить тебе. Тому що звільнившись, ти станеш непередбачуваним.

6. Великих особистостей не існує. Олександр Македонський – всього лише міф. Де його велич зараз? Я не зустрічав нікого, хто зберігав би пам’ять про Олександра Великого в своєму серці. Зате був один чоловік, який їздив верхи на ослі, про якого неможливо забути через тисячоліття. Ви повинні з’ясувати для себе, в чому між ними різниця.

ЧИТАЙТЕ:  19 Ідей Дизайнерського Зимового Манікюру

7. Якщо ти не зацікавлений в якійсь думці, у неї немає сили над тобою. Тобі навіть не потрібно від неї позбавлятися. Її просто не існує.

8.Світ не такий, яким ти його собі уявляєш. Але світ є точно таким, яким ти його вважаєш. Такою є сила віри.

9. Знайди спокій, для підтримки якого не потрібно ніякої практики, тому що той спокій, який з’явився завдяки якійсь практиці, зруйнується від першого стресу в твоєму житті.

10. Не турбуйся за себе. Насправді Всесвіт тобою надто дорожить, щоб ти пропав даремно.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ