Жодної електроніки в спальні: будь-який гаджет ближче, ніж на відстані руки, викликає проблеми

Бережіть себе.

Каліфорнійський департамент охорони здоров’я опублікував офіційні підтверджені дані про ризики для здоров’я, пов’язаних з радіовипромінюванням.

Експерти пояснили, що телефони передають інформацію з використанням низькочастотних радіосигналів, які можуть піддавати користувачів впливу нездорового випромінювання.

Експерти сказали, що ризик впливу посилюється, коли ті завантажують великі файли.

Підкреслювалося те, що випромінювання від електронних пристроїв може збільшити загрозу розвитку ракових захворюваньпсихічних розладів і проблем з репродуктивною системою.

«Кілька досліджень показали, що чоловіки, які тримають телефони в своїх кишенях, мають найнижчу кількість сперматозоїдів, — сказала доктор Девра Девіс.

Вчені додали, що, хоч радіочастоти, які використовують мобільні телефони для передачі інформації, не найбільш небезпечні з можливих, частота використання мобільних телефонів на близькій відстані є достатнім фактором для підвищення ризику для здоров’я.

За словами доктора Девіс, навіть великі виробники гаджетів, такі як Apple, вказують інформацію про вплив радіочастотного випромінювання в настройках і дають рекомендації про те, як користувачі можуть зменшити їх вплив.

«Тримати телефон близько до тіла — погана ідея», — додала доктор Девіс.

Способи скоротити опромінення від електронних пристроїв.

Ось кілька кроків:

1. Використовуйте гучний зв’язок під час розмов по телефону, щоб уникнути прямого впливу на голову.

2. Надсилайте текстові повідомлення замість розмов по телефону.

3. Тримайте пристрій подалі від голови або тіла при передачі або завантаженні великих файлів.

4. Уникайте використання телефону всередині рухомого транспортного засобу, оскільки пристрій передає більше сигналів для підтримки з’єднання.

5. Переходьте в режим польоту перед переглядом або відтворенням великих файлів, які були завантажені.

6. Зберігайте гаджети на відстані декількох метрів від ліжка під час сну для зниження ризиків.

«Під час сну телефон повинен бути як мінімум на відстані витягнутої руки. Замість того, щоб носити телефон в своїй кишені, краще покладіть його в сумку», — уклала доктор Карен Сміт з Департаменту громадської охорони здоров’я Каліфорнії в репортажі CBS News.

А ви дотримуєтеся цих правил?

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  7 помилок в стилі, які безнадійно старять