Зірка «Величного століття» Мер’єм Узерлі виходить заміж за відомого єгипетського актора

Актриса, яка зіграла Хюррем Султан в «Величному столітті» знайшла своє щастя і виходить заміж. Новий обранець Мер’єм Узерлі теж красень і нічим не гірший за її екранного чоловіка Султана Сулеймана.

З єгипетським актором Бассель Алзаро Мер’єм познайомилася навесні минулого року в Дубаї. Днями актриса їздила до свого бойфренда в гості, де він їй освідчився.

Такому красунчику важко відмовити, тому Мер’єм погодилася прийняти його руку і серце. У Дубаї закохані весело проводили час, каталися на квадрациклах і мотоциклах. Крім того, їх помітили на гонках Формули 1.

Ходять чутки, що актриса вже  готується до весілля і вирішила переїхати до нареченого в Дубаї. Там вона пригледіла школу для дочки і вивчає ринок нерухомості, щоб придбати власне житло.

Незважаючи на явні докази їх відносин, вона ретельно приховує свого майбутнього чоловіка. Коли одного разу папараці застали її і Бассель в одному зі стамбульських готелів, Мер’єм була дуже обурена і розгнівана. Тоді вона заявила, що преса не мала права знімати її.

А вам сподобався наречений Хюррем Султан?

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Запам'ятай, коханка!