Зірки, які втратили своїх дітей — непоправна втрата

Зірки з нашої підбірки зазнали справжнього горя — вони пережили смерть своїх дітей. Читай, щоб дізнатися докладніше.

Денис Берінчик

Денис Беринчик втратив новонародженого сина

Під час випуску Танці з зірками 2018  Денис Берінчик розговорився і розповів про те, що втратив свого сина. Його дружина повинна була народити якраз після закінчення проекту, але сталося непередбачене — у неї були передчасні пологи ще до початку проекту. Боксер став батьком вдруге, однак його щастя тривало недовго. Син прожив всього два тижні, і помер на 15-й день свого життя.

Ада Роговцева

Ада Роговцева пережила свого сина

У 2012 році від невиліковної хвороби помер вже дорослий син актриси Ади Роговцевої Костянтин. Але хоч доросла, хоч маленька — для мами він все та ж дитина, тому пережити цю трагедію зірці було дуже нелегко. Все-таки це дуже страшно — ховати свою власну дитину.

Катерина Кухар

Катерина Кухар розповіла про втрату дитини

Катерина Кухар відверто розповіла про те, як втратила свого первістка. Дочка народилася завчасно, на пізніх термінах, але, на жаль, у дитини не відкрилися легені. Як каже сама Катерина, ця трагедія не відпускає її, хоча пройшло вже багато часу.

Кіану Рівз

Кіану Рівз пережив подвійну трагедію

У 1999 році Кіану Рівз і його дівчина Дженніфер очікували дитини. Вони знали, що це буде дівчинка, придумали їй ім’я і готувалися стати щасливими батьками. Однак мріям не судилося збутися. За тиждень до передбачуваної дати пологів дитина померла в утробі матері, і їй довелося народжувати мертвий плід.

Дженніфер після цього так і не змогла прийти в себе — вона почала пити алкоголь і вживати наркотики, а через 2 роки загинула в автокатастрофі. На життя актора ці трагедії дуже сильно вплинули — після цього він прийняв рішення більше не одружуватися і не заводити дітей.

Любов Успенська

Любов Успенська пережила смерть дітей

Коли Любові було 19 років, і вона була в першому шлюбі, співачка була вагітна близнюками. Однак насолодитися материнством тоді їй не вдалося — один з синів помер при пологах, а другий прожив всього два тижні. Сама Успенська вважає, що це покарання за аборт , який вона зробила в 16-річному віці.

Олена Захарова

Олена Захарова пережила смерть дочки

Зірка серіалу «Кадети» Олена Захарова поховала свою дочку. Дівчинка померла, коли їй було 8 місяців від гострої вірусної інфекції. Дівчинці спочатку поставили неправильний діагноз, а коли дізналися справжній лікувати було вже занадто пізно. За її життя боролися шість днів, але, на жаль, смерть здобула перемогу.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: