0 Сходив на побачення з самотньою жінкою 40+ і вирішив не спілкуватися далі

Василь розлучився 8 років тому і от лише зараз наважився на серйозні стосунки. Запросив гарненьку жінку на побачення, з якою познайомився на касі в супермаркеті. Запропонував підвезти її додому.

Незнайомка спочатку відмовилася від послуг чоловіка, але він наполягав.

Дорогою додому Інна розповіла, що вона розведена й живе з двома доньками. Старшій виповнилося 20 років, а молодшій – 16. Після цієї невеликої розмови Василь вирішив продовжити їхнє знайомство у кафе, неподалік від її будинку.

Та ці посиденьки не справили враження на чоловіка. Спочатку Інна поводилася досить сором’язливо, ніби вона вперше на побаченні. Згодом вона все ж змогла розслабитися й бути більш розкутою. 

Пошепки

Тим часом Василь, як галантний кавалер, говорив своїй супутниці компліменти й робив все згідно з етикетними нормами. Через це Інна почувалася ніяково, адже до такої уваги вона явно не звикла. Жінка все сприймала з недовірою, бо не хотіла бути обманутою.

Василю не подобалося таке упереджене ставлення. Ще більший дискомфорт викликали слова Інни про те, що чоловікам вірити не можна, адже усі вони брешуть. Жінка помітила реакцію свого супутника й одразу вибачилася за сказане. Пізніше вона розповіла йому, що думає так через свій досвід. 

В Інни зникла довіра до чоловіків через те, що її колишній негідно з нею повівся. Він обманював жінку, довгі роки жив на дві сім’ї.

Що б Василь не робив, Інна завжди шукала у його вчинках приховані мотиви. Здавалося, що вона відчуватиме задоволення, якщо підтвердить свою теорію про негідних чоловіків. Через це у пари виникали труднощі в спілкуванні. 

Воно й не дивно, що в Інни після розлучення не було жодного партнера. Якщо вона не змінить свого ставлення й способу мислення, то ніколи не зможе побудувати нові відносини. Як можна побудувати стосунки з жінкою, яка вже заздалегідь вороже ставиться до чоловіків?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector