0Наталка – найстарша з дівчат, заміж зібралася. Так трясла того нареченого, що він її кинув ще до весілля. Хто її заміж візьме, не знаю, готувати не вміє, вдома нічого не робить, тільки постійно нігті малює

Сіма наша ніколи не шикувала. Окрім мене, батьки ще виховували старшого брата і чотирьох молодших сестер. Брат Володя швидко знайшов своє кохання і пішов зяті в інше місто. Батька не стало вже давно, тому матір дала ясно мені зрозуміти, що тепер я забезпечую своїх сестер і її відповідно. Це одна з причин, чому я довгий час не мав серйозних стосунків, мені було просто не до цього, з 18 років думав лише про одне – де взяти кошти для родини. 

 

Перед сном думав про брата, заздрив йому, адже йому вдалося вирватися з цього болота, й мав кохану.  Сестри були шоковані, коли Володя вирішив переїхати, тому втратити ще одного годувальника вони не могли собі дозволити. Робили все для того, щоб до мене жодна жінка не наблизилася, стежили, куди я іду, і з ким.

Я це дуже легко зрозумів, коли недільного вечора сидів з однією дівчиною в кафе, як раптово до нас підбігла сестра, почала  репетувати:

 – Мені вдома дітей наших годувати нічим, а ти тут з дівчиною розважаєшся, гроші витрачаєш? Бігом до дітей!

 

Звичайно, така поведінка моєї рідні відштовхнула дівчинку і вона просто зникла. Моя матір ні дня не працювала, все життя була в декреті й сиділа в батька на шиї. Таку ж модель поведінки перейняли і мої сестри. Коли батька не стало, матір стала нас запевняти, що саме сини повинні забезпечувати всю сім’ю, а дівчатам на роботі не місце.

А ще вона цілими днями скиглить про те, що хотіла б аби в неї було шестеро синів: так кожен би заробив по 10 тисяч, приніс їй в хату й вона б горя не знала. А знаєте, хто винен у всьому материнському нещасті? Звичайно, батько, який не міг постаратися, щоб всі сини були. Так вона його і довела, що не стало чоловіка, коли наймолодшій сестрі було 8. Тоді ми дійсно почали жити в злиднях.

 

Пошепки

Наталка – найстарша з дівчат, заміж зібралася. Так трясла того нареченого, що він її кинув ще до весілля. Хто її заміж візьме, не знаю, готувати не вміє, вдома нічого не робить, тільки постійно нігті малює. Я з ними вже просто не витримував й зібрався на вахту.

– Ой, синку, ти геть про нас не думаєш, на кого покидаєш. Та ми без чоловічої руки нікуди, – заливалася слізьми матір, поки я їй не сказав про зарплату. В неї очі одразу квадратними стали, аж забелькотіли гроші. Пам’ятайте, як у Скруджа з мультика? Так само. Згодом я там вирішив і залишитися, попередив – що буду висилати кошти до тих пір, поки наймолодшій сестрі не виповниться двадцять років, а далі нехай самі розбираються. 

Поїхав на роботу й почав в інтернеті листуватися з дівчиною з нашого району. Потім переїхав в гуртожиток разом з нею і час від часу їздив на вахту. Вона розуміла, що я маю сестер, яких треба забезпечувати, тому не наполягала на весіллі. Ми чекали, коли вже буде двадцятиріччя сестри – на той час залишилося ще пів року.

Останній раз я поїхав на два місяці – дівчина на дзвінки не відповідає, я не розумів, що відбувається. Коли приїхав додому – наша кімната пустує. Сусідка розповіла, що прийшла моя сестра з дитиною на руках, сказала, що моя дружина, паспорт з прізвищем показала й випровадила кохану. А та наївна повірила.

 

Тоді я приїхав до матері вперше за останні три роки. А там середня в монастир пішла, молодша також не проживає,  старші –  закохані в одного чоловіка, обидві від нього дітей мають, в результаті він їх і кинув. Вимагають від мене грошей,  бо їм не має за що дітей виховувати. Мені вже це надоїло.

Я більше туди не повернуся. Хочу своїх дітей мати, а не все життя за сестер думати. Дівчину знайшов, розповів все й подали заяву до РАЦСу. А як там «жіноче царство» без мене – мені все одно. 

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector