1 грудня у моєї коліжанки був день народження. Вона і мене запросила. Я дуже добре знала, що вона живе погано зі своєю свекрухою, тому йти до них додому не хотілося, але було не зручно відмовити і я пообіцяла прийти

Я дуже добре спілкуюся з колегою, на роботі ми одразу знайшли спільну мову. Вона добра та щира, завжди підтримувала мене у всьому та ніколи  не відмовляла у допомозі. У мене в гостях вона була вже декілька разів, а до себе вона ще не запрошувала. Аргументувала це тим, що проживає зі свекрухою, і ми не зможемо нормально поговорити.

От нещодавно в неї було день народження і вона вперше нас запросила до себе. Я зраділа, придбала з чоловіком дорогий комплект постільної білизни та великий букет троянд, однак дуже переживала за те, як вечір пройде разом зі свекрухою. Оскільки я чула про неї лише погані історії. Тамара завжди нарікала на цю жінку, говорила, що вона робить її життя нестерпним.

І от ми були з чоловіком вже біля дверей квартири. Нам відчинила дуже мила та приязна жіночка, одягнена в домашній халат. В руках у неї були столові прибори й сама вона поспішила сервірувати стіл ще на двох осіб. Ми зняли верхній одяг, й вона одразу прийшла, щоб забрати наші куртки. Подруга не виходила з кімнати. Коли ми зайшли у вітальню, то Тамара встала з дивану й прийняла наш подарунок. Тим часом свекруха почала приносити гарячі страви на стіл.

За столом вже сиділо багато людей, я практично з них нікого не знала. Як тільки ця привітна жіночка сіла за стіл, Тамара вручила їй квіти і, командним тоном, попросила поставити їх у воду, в найкращу вазу, що стоїть на шафі. Свекруха одразу піднялася й почала виконувати завдання невістки. Мене таке ставлення Тамари дуже здивувало. 

Я взагалі почала менше спілкуватися з колегою і відсторонилася від неї. Вона виявилася зовсім не такою людиною, якою себе демонструвала. Одного вечора на її день народження було цілком достатньо, щоб дізнатися, що вона за людина насправді. 

Тепер я обережніше впускаю людей у своє життя, адже вони можуть лукавити.

Чи траплялися з Вами схожі ситуації?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: