10 дрібниць, які зроблять вашого чоловіка найщасливішим у світі

Жінкам дуже важко зрозуміти чоловіків та їх бажання, тому що ми абсолютно різні. Чоловіки не звикли прямо виражати свої емоції та почуття. Вони керуються логікою, а не емоціями. Проте, у них теж є потаємні бажання. Якщо ви піклуватиметеся про свого чоловіка, він обов’язково це оцінить!

Йому подобається, коли ти граєш з його волоссям

Так, зазвичай вони просять цього не робити, але насправді, це їм шалено подобається. Коли ваші пальці прослизають у його волосся, він просто божеволіє. Це одна з форм інтимної близькості. 

Йому подобається, коли ти трохи ревнуєш

Дівчатка, тут головне не загратися. Істеричка, яка буде ревнувати його навіть до 70-річної бабусі Тані не сподобається нікому. А ось рідкі прояви ревнощів покажуть, що він для вас надзвичайно важливий. 

Йому подобається, коли ти мило поводишся з його друзями

Друзі вашого чоловіка надзвичайно важливі для нього люди, тому він цінує те, що ви намагаєтеся знайти з ними спільну мову. Таким чином ви показуєте, що його важливі люди важливі й для вас.

Йому подобається, коли ти зненацька дзвониш, щоб сказати, що скучила

Не варто дзвонити кожну годину, але насправді, такі спонтанні дзвінки дуже подобаються вашому чоловікові. Знову ж таки, вони можуть казати, що їх це дратує. Не звертайте увагу, адже йому у будь-якому випадку приємно думати про те, що ви не забуваєте його навіть коли не разом. 

Йому подобається, коли він ловить твій погляд на собі

Привабливими хочуть бути не лише жінки, а й чоловіки. Саме тому не забувайте нагадувати своєму чоловікові, що ви дійсно вважаєте його привабливим. Один грайливий погляд і він розтане!

Пошепки

Йому подобається, коли ти цікавишся його думкою з різних питань

Чоловікові подобається бути чоловіком. Коли ви цікавитеся його думкою, він відчуває, що ви знаходитеся на одному рівні. Йому також важливо знати, що ви цілком йому довіряєте.

Йому подобається, коли ти залишаєшся розслабленою в напружених ситуаціях

Є жінки, які люблять розігрувати сцени та робити стосунки занадто драматичними. Чоловіки погано таке сприймають, тому вам варто показати, що ви спокійна врівноважена жінка, яка може розібратися з проблемами без зайвих істерик.

Йому подобається, коли ти намагаєшся жартувати й дуріти

Коли ти можеш дуріти разом зі своїм хлопцем – це прояв того, що тобі з ним комфортно й легко. Чоловіки цінують такі стосунки, а гумор завжди зближує!

Йому подобається, коли ти не приховуєш свій апетит

Є жінки, які разом зі своїм чоловіком можуть дозволити собі максимум  салатик, а потім вдома їсти чипси та котлети. Чоловіки цінують тих дівчат, які не бояться бути справжніми, навіть коли це стосується харчування. 

Йому подобається, коли ти цікавишся його улюбленими заняттями

Чоловіки цінують жінок, які намагаються хоча б трішки зануритися у їх захоплення, адже вони вважають, що таким чином ви показуєте своє справжнє ставлення до нього. 

Ви часто робите ці 10 дрібниць?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector