10 фактів про гелеві нігті, які слід дізнатися, перш ніж йти на манікюр

Є кілька причин, чому гелеве покриття нігтів стало популярним останнім часом. По-перше, воно набагато міцніше звичайного лаку. По-друге, з його допомогою можна створити красивий і оригінальний дизайн. По-третє, воно ідеально підходить для ледачих і дуже зайнятих леді. Вся справа в складі. Гель-лаки містять особливі компоненти, які роблять покриття більш міцним і стійким до агресивного середовища. З цієї причини висушують таке покриття за допомогою ультрафіолетових променів.

Буквально кілька років тому деякі скептики виступали проти використання гель-лаків. Мовляв, надто вже багато позитивних якостей, щоб бути правдою. Але сьогодні експерт по здоров’ю нігтів, дерматолог Кріс Адігун розповість про те, що необхідно знати про гелеве покриття.

Гель-лак робить нігтьову пластину тоншою

Незалежно від того, яким лаком ви покриваєте свої нігті, пластина стає тоншою. Справа не в складі барвника. Причина ослаблення нігтя криється в засобах і способах зняття лаку. Рідини та абразиви серйозно руйнують верхній шар, що призводить до розшарування і деформації.

Великий вибір

Широка палітра відтінків і текстур – мабуть, це можна віднести до мінусів гелевого покриття. Ви тільки нанесли лак бежевого відтінку, як побачили на нігтях колеги такий же тон. Чи варто говорити про те, що в цей же вечір ви, швидше за все, будете молити майстра переробити манікюр? Часте полірування пластини призводить до її руйнування.

Токсична трійка

Дуже часто в складі гель-лаків можна виявити компоненти, які згубно позначаються на здоров’ї нігтів: формальдегід, толуол і дибутилфталат. Тривала дія цих компонентів може викликати запалення. І це стосується не тільки нігтя. Токсичні речовини призводять до порушення роботи печінки, деяких захворювань щитоподібної залози та ін.

Вплив лампи

Ультрафіолет хороший в помірних кількостях. Сьогодні навіть школяр знає про те, що пігментні плями і веснянки є результатом тривалого перебування на сонці. Лампи для сушіння нігтів сприяють старінню шкіри рук, появи пігментних плям і родимок. Крім того, це збільшує ризик розвитку онкологічних захворювань.

Пошепки

Хімічний склад

Ви коли-небудь замислювалися про те, чому гелеве покриття таке міцне і довговічне? Вся справа в хімічному складі і властивостях. Річ у тому, що гель-лак на відміну від звичайного сохне тільки під ультрафіолетовими променями. А це означає, що в процесі сушіння відбувається хімічна реакція, яка безпосередньо стосується нігтьової пластини.

Гель-лак не любить воду

Якщо ви хочете, щоб ваш манікюр тримався довше, постарайтеся обмежити контакт з водою. Найлютішим ворогом вважається гаряча вода, яка дуже швидко руйнує міцне покриття. Зняття лаку може бути болючим.

Гель-лак можна зняти звичайною рідиною

Зараз з’явилися спеціальні засоби для гелевого покриття. Однак найчастіше в салонах пропонують звичайне спилювання старого шару. Чи варто говорити про те, що при цьому майстер в 90% випадків торкнеться нігтьової пластини, що призведе до її стоншення? Навіть використання спеціальної рідини для зняття гель-лаку призводить до травмування нігтя.

Дайте відпочити своїм нігтям

Плануйте візит до майстра так, щоб ваші нігті змогли відпочити кілька днів. Знявши старий шар лаку, слід нанести живильний склад для нігтів. Крім того, бажано кілька днів походити без покриття. Максимум – лікувальний лак, який зміцнить і оздоровить нігтьову пластину.

Уникайте постійного використання гель-лаку

Тривале носіння гелевого покриття знижує доступ кисню і поживних речовин до нігтьової пластини. А це означає лише те, що ваші нігті з часом стануть тоншими, почнуть частіше ламатися і кришитися.

Лікуйте нігті і балуйте вітамінами

У перервах між покриттями використовуйте спеціальні засоби і домашні рецепти для зміцнення нігтів. Це дозволить зробити пластину міцнішою і рівнішою. Крім того, ванночки для лікування нігтів додадуть їм доглянутий і здоровий вигляд.

Ви часто робите покриття нігтів гель-лаком? Чи були якісь негативні наслідки після цього? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector