10 фільмів про собак, які прищеплюють дітям любов до тварин

Собака – це найкращий друг людини.

І ніхто не буде заперечувати, адже ці домашні улюбленці дарують неймовірну ніжність і тепло. Про їхню вірність знято безліч кінострічок. Ми ділимося з вами тими кінострічками, які торкаються глибин душі.

Шлях додому / A Dog’s Way Home, 2019

Жанр: мелодрама, сімейний

Рейтинг IMDb: 6,7

Собаки неймовірно важко переживають розлуку. Белла також не може справитися з тугою за господарем, який знаходить за сотні кілометрів. Вона вирішує відправитися в небезпечну подорож, щоб повернути свого найкращого друга – Лукаса. 

Аксель / A-X-L, 2018

Жанр: сімейний, фантастика, трилер, бойовик, пригоди

Рейтинг IMDb: 5,2

Майлз випадково натрапив на секретну військову розробку – Аксель. Це гігантський робот-собака, який володіє штучним інтелектом. На диво, Аксель ще й володіє неймовірно люблячим серцем справжньої собаки. Аксель стає кращим другом хлопця, але на шляху дружби стають військові. 

Белль і Себастьян: друзі навік / Belle et Sébastien 3, 2018

Жанр: пригоди, дитячий

Рейтинг IMDb: 6,3

Хлопчик Себастьян живе в горах з сім’єю і своєю білою собакою Белль. Здається, їх дружбі не загрожує нічого. Але одного разу з’являється колишній жорстокий господар собаки Белль і викрадає її разом з трьома цуценятами. 

Пси під прикриттям / Show Dogs, 2018

Жанр: пригоди, дитячий, комедія

Рейтинг IMDb: 3,6

Максу, ротвейлеру-одиночці, який працює поліційним собакою, наказали йти під прикриттям в ролі виставкової собаки разом з партнером-чоловіком, щоб запобігти катастрофі, яка повинна там статися.

Макс / Max, 2015

Жанр: пригоди, сімейний, фентезі, драма, військовий

Рейтинг IMDb: 6,7

Історія про собаку на ім’я Макс, який допомагав солдатам в Афганістані. Після трагічної загибелі одного з офіцерів, пса забирає додому його сім’я. Потроху Макс починає зближуватися з братом загиблого солдата.

Пошепки

Білий Бім Чорне вухо, 1976

Жанр: драма

Рейтинг IMDb: 8,3

Цей старий російський фільм – зворушлива історія про собаку, яка втратила коханого господаря. Сюжет фільму взятий з однойменної повісті 1971 року.

Хатіко: найвірніший друг / Hachi: A Dog’s Tale, 2008

Жанр: драма, сімейний

Рейтинг IMDb: 8,1

Це неймовірна історія про вірність, дружбу та зв’язок собаки з людиною. Професор натрапив на покинутого щеня та й вирішив забрати його до себе. Вони стали надзвичайно вірними друзями, однак доля жорстока і собака втратив господаря.

Білий бог / Fehér isten, 2014

Жанр: драма, жахи, фентезі, трилер

Рейтинг IMDb: 6,9

Картина починається як дитячий фільм про дружбу дівчинки і домашньої тварини: головна героїня після від’їзду матері до Австралії залишилася з батьком, який не радий її собаці Хагену. До того ж, пес не поставлений на облік, і за ним починає полювання санітарна інспекція. Втікши від господині, Хаген переживає серію колотнеч, а потім виявляється в собачому притулку, де підіймає повстання проти нелюдяності тих, хто там працює. 

Білий полон / Eight Below, 2005

Жанр: драма, пригоди, сімейний

Рейтинг IMDb: 7,3

Історія заснована на реальних подіях. Сталося це в 1958 році з японської експедицією, в реальній історії врятувалося лише 2 собаки з 15. Експедиція направляється з метою пошуку метеорита в Антарктиді. Зміни погодних умов і деякі події змушують господаря кинути собак і повернутися на материк. Внаслідок чого тварини протягом пів року повинні боротися за виживання і чекати порятунку …

Мармадюк / Marmaduke, 2010

Жанр: комедія, для дітей

Рейтинг IMDb: 4,2

Сім’я переїжджає в новий будинок. І разом з собою привозить датського дога Мармадюка, який вносить в життя кожного постійний хаос. 

Ви любите собак?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector