10 фільмів про справжнє жіноче щастя: захоплюють з першої хвилини

Для вас ми підготували неймовірну добірку з фільмами, які чудово розкривають суть жіночого життя.

Чомусь жіночі фільми одразу асоціюються з мильними операми або ж банальними історіями про кохання. Але насправді жіноча доля не така проста і містить біль, розчарування, сум, щастя, радість – за цим дійсно цікаво спостерігати. 

Дуже рекомендуємо до перегляду кожен з цих фільмів!

1. “Мемуари гейші”

Цей фільм слід переглянути усім. Це історія про життя гейші, точніше яким воно здається красивим і розкішним на перший погляд. А насправді скільки болю і розчарувань приховується за обличчям цих іграшок бенкету.

2. “200-фунтова краса”

Фільм про незвичне кохання. Ханна – дівчинка з зайвою вагою і навколо неї розгортається сюжет. Вона володіє неймовірним голосом, але про карєру зірки може і не мріяти, адже їй дали ясно зрозуміти, яка фігура має бути в сучасної співачки. І в один момент Ханна вирішує змінити своє життя. 

3. “Місто ангелів”

Кохання можуть відчути навіть ті, хто цього не очікує і приходить воно також раптово. Ніколас Кейдж в ролі Янгола Смерті закохується в жінку-хірурга. Заради неї він змушений відмовитися від безсмертя. Але ж що тоді буде його чекати далі? 

4. “P. S. Я люблю тебе”

Це драматична історія кохання, весь сюжет якої розгортається навколо молодого подружжя. Вони жили радісно й безтурботно, поки не дізналися, що у чоловіка рак головного мозку. Жінка важко переживала смерть чоловіка, але він для неї підготував листи, у яких просить не губити своє життя, відпустити минуле і жити далі.

5. “Щоденник Бріджит Джонс”

Пошепки

Чарівна історія, яка підкорює з перших хвилин перегляду. Любовний трикутник, пошук жіночого щастя і розбите скло. Життя цієї жінки підніме тобі настрій і змусить мислити, пробувати, не сумувати. Може все, що потрібно було зробити, — це завести щоденник?

6. “Обіцяти – не означає одружитися”

В цьому фільмі переплітається декілька історій про кохання. В цьому сюжеті розповідається про чоловіків та жінок до 30 років, які намагаються влаштувати особисте життя. Це чудовий фільм, лише історія Бена та Джена захоплює дихання! 

7. “Мачуха”

Ця історія розповідає про життя різних ракурсів. В сюжеті розповідається про двох жінок: рідну матір та мачуху дітей, у яких взаємна образа та ревнощі переростають в міцні дружні стосунки. Кінодует Сьюзен Сарандон і Джулії Робертс розкриває інші виміри жіночого щастя.

8. “Все в житті буває”

Це відомий індійський фільм про те, як зароджується кохання. Чергове творіння знаменитого тріо Каджол, Шах Рукх Кхана і Рани Мукхерджи. Дівчинка отримує листи від своєї матері, яка писала їх ще за життя, у яких йдеться про жінку, яка колись подобалася батькові. Тоді юна леді намагається знайти її і зробити батька щасливим.  

9. “Тиха гавань”

В основі сюжету покладено непросте життя жінки. Вона вирішила раз і назавжди змінити своє життя, сповнене болю і відчаю. Це історія про втечу і пошук себе, боротьбу за щастя і здобуття своєї тихої гавані.

10. “Їсти, молитися, кохати”

Розповідається про життя Елізабет Гілберт, яка в один момент зрозуміла те, якою вона є насправді нещасною. Вона зрозуміла, що не хоче бути самотньою, і просить в Господа допомогти їй знайти кохання всього свого життя. Жінка припинила пливти за течією і її життя почало змінюватися.

Ви бачили ці фільми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector