10 фільмів про стосунки, які можуть зрівнятися з сеансом у психотерапевта

Стосунки завжди були складним явищем.

Недаремно вони надихали століттям багатьох митців. і кінематограф не виняток. Для вас ми підготували добірку з картин, які вражають своєю чуттєвістю.

З любов’ю, Розі

Love, Rosie

У цій стрічці розповідає про те, що між жінкою та чоловіком не буває простої дружби. Історія про двох друзів, які попри час та не гаразди не забувають один про одного. Фільм вчить нас говорити все те, що на душі й не боятися висловлювати власні почуття. 

Чоловіки, жінки і діти

Men, Women & Children

Фільми демонструє життя сучасної молоді, а саме те, як інтернет впливає на сприйняття сімейних цінностей, стосунків. Також висвітлюються завжди актуальна проблема батьків та дітей. Фільм дає цінний сюжет для майбутніх роздумів.

Бруклін

Brooklyn

Ця картина розкриває усю суть переживань та страхів людини, яка не живе власним життям. Про ту молодь, яка має власні погляди, однак їм заважає строге виховання, релігійність. Батьки, які намагаються виховати ідеальних дітей, яким в майбутньому ні з ким поділитися власними почуттями. 

128 ударів серця в хвилину

We Are Your Friends

Картина про хлопця, який володіє неабияким музичним талантом. Фільм демонструє стосунки сучасної молоді. Також можна спостерігати, як змінюються відносини друзів, коли один з них стає успішним.

Руйнування

Demolition

Фільм, який надихає не упускати руки. Кращої мотивації годі шукати. Картина вчить, що потрібно навчитися розбиратися в собі та своїх почуттях. Головний герой руйнує все навколо та будує нове життя. 

Друзі

Les deux amis

Легка і гарна французька драма про любовний трикутник. Фільм оповідає про двох кращих друзів, один з яких допомагає іншому домогтися серця однієї дівчини. Але у дівчини є таємниця, яка ретельно нею оберігається…

Любов

Love

Фільм висвітлює проблему зради у коханнях. Головний герой хворобливо закоханий у дівчину, яку підозрює у зраді. Режисер, напевно, вперше настільки близько досліджує цю тему, не зупиняючись перед найжорсткішими способами епатажу. 

Керол

Carol

Молодий службовець магазину Манхеттена 1950-х років, зустрічає Керрол (Кейт Бланшетт), прекрасну жінку старшого віку, що застрягла у гнітючому шлюбі. Коли їхній зв’язок поглиблюється, вони починають зустрічатися, Керрол знаходить сили залишити свого чоловіка. Це фільм про красиве, щире, але заборонене кохання. 

Колонія Дігнідад

Colonia

Молода жінка (Емма Уотсон) відчайдушно шукає свого викраденого хлопця (Даніель Брюль), який втягує її в сумнозвісну Колонію Дігнідад, колишній нацистський культ, з якого ніхто ніколи не врятувався.

Великий сплеск

A Bigger Splash

Рок-зірка, яка сумує і ховається від світу на шикарній італійській віллі разом зі своїм чоловіком. Але несподівано до них приєднується її знайомий продюсер, за сумісництвом коханець, разом зі своєю симпатичною дочкою. Заплутаний роман відпочинку, який вас точно заінтригує.

Ви подобаються такі фільми?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector