10 фiльмiв, якi вapтo пoдивитиcя з дiтьми

Ідеальні фільми для вечірнього перегляду разом з дітьми.

«Нескінченна історія»

Фільм сповнений фантастики, але при цьому не втрачає морального сенсу. В сюжеті розповідається про десятирічного юнака Бастіана, якому вдалося поринути в чарівний світ через сторінки власної книги. Ця країна називається Фантазією, а завданням Бастіана тепер є врятувати її жителів від зла.

«Мері Поппінс»

Для дітей наставники відіграють важливу роль, тому в сюжеті фільму розповідається саме про стосунки в трикутнику батьків, няні та дитини. Це дійсно надзвичайно красивих та затишний фільм, у якому використовуються надзвичайно круті костюми. 

«Казки на ніч»

Сюжет розповідає про чоловіка, який так і не досяг успіху, однак він справжній фантазер й любить вигадувати різноманітні історії для своїх племінників. Він навіть не уявляє, що в реальному житті також є місце казці, варто лиш в неї повірити. Цей фільм навчить вас знову повірити в магію. 

«Дамбо»

Власник виїзного цирку Макс Медічі призначає вершника Холта Ферріера і його дітей Міллі і Джо опікунами новонародженого слоненяти з незвичайно великими вухами. Але вуха, як то кажуть, не прості, слоненя Дамбо з їх допомогою може літати. Спершу зі слоненя всі насміхалися, але потім цю особливість використали для того, щоб вразити всіх глядачів цирку, і дорослі, і діти почали вважати слоненя унікальним.

«Фантастичні звірі та де їх шукати»

Цей фільм просто неймовірний, у ньому сюжет повний фантастики та різноманітної магії. Чудовий варіант, щоб ознайомити свою дитину з фільмами про Гаррі Поттера. В основу стрічки лягла однойменна книга Джоан Роулінг, дія якої відбувається за 70 років до того, як Гаррі Поттер покине звичайний світ і відправиться в школу Чарівництва та Магії – Гоґвортс. 

«Прибулець»

Цей фільм розповідає про пригоди та перешкоди, які разом приходиться долати хлопчику й прибульцю. Фільм чудово навчає, що для справжньої дружби не важливо, який вигляд ти маєш, головне бути відданим та добрим.

«Тім Талер і проданий сміх»

Головний герой фільму – Юний Тім — володар дзвінкого, заразливого сміху. Це було його родзинкою, адже саме так він привертав до себе увагу. Однак одного дня дивний пан запропонував йому сміх обміняти на постійний виграш в будь-якому парі. Звичайно, хлопчик погодився, але згодом зрозумів, що постійна удача не допомагає йому знову відчути щастя, яке дарувала щира посмішка.  

«Щоденник слабака»

Грег Хаффлі і Роулі Джефферсон – основні герої фільму, а ще й справжні друзі з дитинства.  Роулі – справжній товстун, а Грег – маленький худорлявий хлопчик, вони вдвох зазнали всі жахіття середньої школи. Ще більше зближує друзів те, що вони більше не хочуть бути аутсайдерами в школі й вирішують стати крутими.

«Того»

Цей фільм сподобається не лише тим людям, які надзвичайно люблять собак. Після перегляду емоції просто переповнюють, а головне, що сюжет фільму заснований на реальних подіях. Відважний собака Того допоміг своєму господарю Леонхарду Сепалу в 1928 році доставити сироватку від дифтерії і таким чином вберегти Аляску від епідемії. 

«Диво»

Фільм розповідає про хлопчика, який народився з рідкісною генетичною хворобою, що спотворила його обличчя. Дитя довгий час перебувало під наглядом батьків, але згодом вони вирішили, що сину слід адаптуватися до соціуму, адже вони не завжди зможуть бути поряд. От він вирушає в перше в школу й стикається там з неймовірним злом та несправедливістю. Диво – це бути добрим у злому світі.

Ви переглядали ці фільми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector