10 фільмів, які зворушать вас до глибини душі

Іноді хочеться подивитися такий фільм, щоб відчути, що ці пару годин ти провів не дарма. Ось деякі з таких фільмів:

1. «У гонитві за щастям»

Кріс Гарднер виховує п’ятирічного сина, й робить все для того, щоб його син був самодостатнім та щасливим. Щодня він стикається з негараздами: його виселяють з квартири, й Кріс разом з дитиною опиняється на вулиці. Як їм прожити без будь-яких засобів для життя, якщо чоловіку потрібно простажуватися 6 місяців і лише тоді, йому дадуть першу зарплату.  

2. «Слова»

Письменник довгий час працював над романом, щоб отримати світову популярність. І от його роман стає світовим бестселером, правда, видається він під іншим ім’ям. Хтось вкрав роботу письменника й тепер він хоче помститися за вкрадені у нього життя і роботу.

3. «Дорога додому»

Хлопчисько проводить час з німою бабусею, адже він надто розпещений. Здавалося б, безпорадна стара жінка – зручний об’єкт для прояву дитячої жорстокості. Але бабуся терпляча і мудра, вона володіє даром, над яким жорстокість безсила – даром любові.

4. «Хороші діти не плачуть»

Юна дівчинка – справжня бешкетниця, вона обожнює пригоди і просто не може всидіти на місці.  Вона часто грає футбол, б’ється з хлопцями, загалом відважна хуліганка. Однак згодом її самопочуття значно погіршується, Аккі ставлять жахливий діагноз – лейкемія.  Фільм про те, як любов та дружба допомагають боротися зі страшною хворобою. 

5. «Мій ангел-охоронець»

Адвокат здивований зі справи, з якою до нього звернулися. 11-річна дівчинка впевнена, що батьки створили її для того, щоб врятувати іншу доньку. Тобто дівчина була зачата «в пробірці» лише для того, щоб підтримувати життя своєї сестри, хворої на лейкемію.

Пошепки

6. «Двері в двері»

Сюжет фільму розгортається навколо життя Білла Портера, а в його основу лягли реальні події. Головний герой  має ваду з народження – церебральний параліч. Його дні надто одноманітні і переважно проходять в компанії матері. Ця відважна жінка готова на все, щоб допомогти синові, і їй вдається поставити його на ноги. 

7. «Листи до Бога»

Тайлер Доерті – важкохворий хлопчик, стан здоров’я якого погіршується з кожним днем. Щодня він робить те, що дивує всіх навколо – пише листи до Бога й передає його знайомому листоноші Брейді Макденіалсу. Він не може передати ці листи адресату, однак сам перечитує їх. Саме ці листи маленької хороброї дитини дають йому сили для боротьби зі своєю алкогольною залежністю.

8. «Джузеппе Москаті: Цілюща любов»

Джузепеп Москаті – відомий неаполітанський лікар, який протягом життя стверджував, що любов здатна творити чудеса й зцілювати навіть найважчі хвороби. При цьому він сам керувався цим правилом, коли лікував пацієнтів. Історія про лікаря, який не байдуже ставився до своїх пацієнтів та навчав цього своїх учнів.

9 «Босоніж по бруківці»

Головний герой кінострічки – Нік Келлер, в якого наразі життя перевернулося з ніг на голову. Йому не вдається знайти постійне місце праці, вітчим та брат вважають його невдахою, з жінками також не складається, однак є одна людина, яка постійно продовжує вірити в нього – це матір. 

10. «P.S. Я люблю тебе»

Це історія про дві споріднення душі, які і справді створенні одне для одного. Їхньою мрією є прожити довге та щасливе життя разом й піти з цього світу в один день. Однак доля мала зовсім інші плани й трапилася страшна трагедія: жінка втрачає коханого й залишається вдовою. Правда, чоловік завчасно залишив дружині 7 листів, з допомогою яких вона повинна пережити цю болючу втрату.  

Ви бачили хоча б один з цих фільмів?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector