10 фільмів з Ентоні Хопкінсом, якими захоплюється весь світ

Ентоні Хопкінс — один з найвідоміших акторів і режисерів, який за життя став легендою.

Він має безліч кінопремій, і ніхто не має сумніву, що він дійсно їх заслуговує. Ось уже половину століття він радує нас і мільйонів глядачів по всьому світу своїми яскравими, неповторними ролями. Зараз він вже п’ятий десяток років грає у фільмах Голівуду. Ми зібрали для вас 10 кращих фільмів за його участі:

«Мовчання ягнят» 1990

Ця стрічка вважається національною культурною спадщиною США і включена в сотню найвидатніших фільмів жахів за всю історію кіно. В сюжеті йдеться про серійного маньяка, який вбив кілька жінок. ФБР вдаються до пошуків зловмисника, а от допомога їм приходить він неочікуваної людини.

«Людина-слон» 1980 Джон Меррік страждає на невиліковну хворобу, внаслідок якої його тіло покривають страшні болячки, що роблять його зовні схожим на слона. Від безвиході, він влаштовується працювати в цирк виродків, і тут йому намагаються допомогти…

«Знайомтеся, Джо Блек» 1998 Художній фільм розповідає про загадкову молоду людину, яка появляється в житті магната Вільяма Перріша. Як виявляється, цей чарівний хлопець ніхто інший, як сама Смерть, яка прийшла по душу олігарха.  Вони укладають договір, що Перріш познайомить ангела з земним життям, а той відкладе день його смерті. Тут і починається найцікавіше.

«Найшвидший Індіан»  2005 Берт Монро одержимий дивною мрією вдосконалити свій мотоцикл і поїхати на гонки в Америку. Попри усі перешкоди, він потрапляє в США, але не встигає на реєстрацію гонок. Але з’являються добрі люди, які охоче йому допомагають.

Пошепки

«Легенди осені» 1994 Історія про батька і його трьох синів. Наймолодший захотів одружитися й знайомить сім’ю зі своєю нареченою. Незабаром всі троє синів йдуть на війну, де молодший гине. Старший брат, повернувшись з фронту, хоче зробити Сюзанні пропозицію, але вона чекає повернення середнього, в якого закохана.

«Хічкок» 2012 У центрі сюжету — неперевершений майстер саспенсу, один з найвідоміших кінорежисерів світу Альфред Хічкок. Фільм розповідає про його життя та намагання налагодити стосунки з дружиною, а паралельна сюжетна лінія — це боротьба з самим собою.

«На грані» 1997 Історія розповідає про двох друзів, які в пошуках пригод, поїхали на Аляску.  Несподівано літак зазнає аварії, і тим хто вижив доведеться боротися за своє життя.

«Перелом» 2007 Детективний трилер про те, як головний герой, дізнавшись про те, що йому зраджує дружина, не знаходить нічого кращого, як вистрілити їй в голову. Містер Кроуфорд відмовляється від адвоката, але це лише ускладнює справу.

«Маска Зорро» 1998 Знаменитий Зорро відійшов від справ, і спокійно живе з дружиною і дочкою. Губернатор Монтеро намагається ускладнити йому життя: забирає його доньку, самого садить в тюрму. Дружина протягом фільму намагається спасти свого чоловіка й помирає.

«Червоний дракон» 2002 Цей фільм — продовження сюжетної лінії “Мовчання ягнят”. Головна мета героя — зловити нового серійного вбивцю, який не дає спокою місцевим жителям.

Ви переглядали ці фільми?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector