10 фільмів з закрученим сюжетом, які зроблять вечір яскравим

Загадкові і непередбачувані фільми.

Любителі фільмів можуть передбачати розв’язку картини, спираючись на досвід переглядів і знання сюжетів. Новий фільм може бути іншим, кращим від попереднього. Сюжетна лінія може бути схожою на ті, що були переглянуті раніше.

Починаючи дивитися картину, кіноман каже, що буде відбуватися в кінці. Перегляд стає нудним через відому інформацію. Є фільми, де момент інтриги зберігається до кінця.

Напруга хвилює глядача і приковує до екрана.

Список фільмів, в яких зберігається інтрига і цікавий момент

10. «Персональний покупець»

 2016 року випуску. Рейтинг картини 6,2 / 10. У відомої в Парижі жінки працює молода американська дівчина. Остання спілкується з душами померлих людей. Особа говорила із загиблим братом, який є її близнюком. Від таємничої людини дівчина почала отримувати звістки.

9. «5 невідомих»

У рейтингу займає позицію 6,5 / 10. Складські приміщення зачинені, в них потрапляють 5 чоловіків, але ніхто не може згадати, як опинився в даному місці. Для виживання визначається, хто є доброю людиною, а хто на стороні зла. Зворотний порядок розвитку подій є сюжетною лінією.

8. «Фокус»

Рік створення 2015. Рейтинг 6,5 / 10. Аферист з ім’ям Нікі, роль грає Вілл Сміт, вибирає і вчить шахрайку Джесс, роль виконує Марго Роббі. У людей відбувається роман. Нікі йде від жінки. Після трьох років з моменту закінчення роману, дівчина розробляє дію афери, яку треба виконати. З’являється Джесс. Події відбуваються в Буенос-Айрес.

7. «Будинок проклятих»

Рік виходу 2014. Знаходиться на позиції в рейтингу 6,8 / 10. Співробітник психіатричної клініки закохався в колегу. Таємниці відкрилися в лікарні, спочатку ретельно завуальовані.

6. «Невразливий»

2000 року.Рейтинг — 7,2 / 10. Брюс Вілліс грає героя Девіда Данна, який вижив в катастрофі на залізничному транспорті. З’являється незнайомець, який знає, як Данн залишився в живих, Елайджа Прайс володіє таємницею. Грає таємничого чоловіка Семюел Л. Джексон. Знання може змінити життєвий процес. Життя Девіда і його домочадців в небезпеці.

5. «Авріл і підроблений світ»

2015 року випуску. 7,4 / 10 позиція у рейтингу. Мультфільм в повнометражному виконанні. Розповідає про дівчинку, яка розшукує зниклих батьків. Рідні зникли в Парижі в 1941 році. Кіт, який говорить, повинен допомогти створити еліксир безсмертя і здійснити мрії.

4. «У будинку»

2012 року. Рейтинг — 7,4 / 10. Хлопець викликає довірливе ставлення з боку сім’ї однокласників. Твір пишеться хлопчиком. Вдячні слова вчителя викликають непередбачений ланцюжок подій та відповідну реакцію на дію.

3. «Виправдана жорстокість»

2005 року. На 7,5 / 10 місці в рейтинговій позиції. Двоє грабіжників можуть зробити злісне діяння в кафе в невеликому містечку. Том Столл — господар закладу, якого грає Вігго Мортенсен, вбиває двох чоловіків. його показують по телевізору. Карл Фогарті з’являється в місті і розповідає про минуле Столла, гангстерську спрямованість дій і злочинне існування. Ед Харріс виконує роль незнайомця. Справжнє ім’я вбивці Джоуї Кьюсак. Чоловік родом з Філадельфії.

2. «Самозванець»

2012 року. Рейтинг — 7,5 / 10. Фільм документального характеру. Барт Лейтон в якості режисера документує історичні події Фредеріка Бурда. Шахрай видає себе за молодого хлопця, родом з Техасу. Сім’я повірила історіям хлопчика, хоча, були розбіжності. ФБР цікавиться подіями.

1. «Невидимий гість» 

2016 року. Займає позицію 8/10. Бізнесмен прокидається в готельному номері і виявляє вбиту коханку. Престижний адвокат розплутує справу і знаходить справжню причину вбивства.

Вам подобаються фільми з заплутаними сюжетами? Обрали якийсь для перегляду? 

I
Загрузка ...