10 хитрощів з взуттям, які не знала навіть Попелюшка!

Саме за взуттям можна судити про охайність людини. Краще не економити на якісних туфлях, адже погані матеріали прослужать вам лише один сезон, до того ж вони можуть завдати шкоди вашим ніжкам. Я дотримуюсь тої думки, що варто витратити більше коштів і проходити в одній парі декілька сезонів, ніж міняти кожен сезон, купуючи дешевші, але менш якісні туфлі або чоботи.

Щоб ваше взуття довше залишало свій привабливий вигляд, потрібно знати певні особливості з догляду. Ми вам розповімо трохи хитрощів, які допоможуть в цьому.  

1. Поверніть білизну підошві

Якщо у ваших кросівок біла підошва,  то їх відбілити допоможе звичайна зубна пастка. Просто слід взяти стару зубну щітку, й нанести з її допомогою трішки пасти. Прочистити найбільш забруднені місця й залишити на 15 хвилин.Потім змити пасту вологою ганчіркою. 

2. Як почистити шкіряне взуття

Використовуйте медичний спирт для шкіряного взуття. Його можна придбати у звичайних аптеках, але тут потрібно звернути увагу – це має бути ізопропанол, а не етанол! Плями на шкіряному взутті видаляються за допомогою цієї речовини: просто нанести невелику кількість та залишити на пів години. 

3. Свіжість взуття – запорука впевненості в собі

На ніч засипте у ваше взуття трішки соди, а вранці прочистьте та витрусіть. Сода вбере в себе всі неприємні аромати.

4. Манікюрна пилка не тільки для манікюру

Якщо ваші замшеві туфлі в плямах, то ви їх можете позбутися за допомогою манікюрної пилочки. Спершу візьміть суху ганчірку й зітріть нею бруд зі взуття, а потім за допомогою пилочки зачистьте це місце. 

5. Оцетовий розчин для взуття

Ще один варіант позбутися неприємних запахів – столовий оцет, точніше його розчин. Потрібно огорнути взуття ганчірками, які були змочені в 1 л води  з 1/3 чашки оцту. Залиште на дві години, а потім зверху потрібно протерти взуття чистою ганчіркою. Також такий метод допомагає позбутися розводів солі. 

6. Поверніть блиск лакованим туфлям

Натріть лакове взуття вазеліном – чудова заміна дорогим пастам та брендовому воску для взуття. Однак перед нанесенням ретельно очистьте туфлі.  

7. Вівсяна мука проти плям на замші

Сальні плями, які нерідко з’являються на взутті із замші, легко видаляються за допомогою вівсяної муки. Візьміть трохи борошна і втирайте її в плями, залишивши на пів години. 

8. Розтягуємо взуття за допомогою фена

Якщо взуття замаленьке, то збільшити його на один розмір можна за допомогою цього засобу. Потрібно одягнути щільні шкарпетки й взути туфлі. Потім нагріти взуття за допомогою фену. Такий метод підходить до якісного шкіряного взуття.

9. Розтягуємо туфлі в морозилці

Потрібно взяти туфлі й поставити їх під кутом в якусь місткість. Вдало зафіксуйте таке положення. Після цього візьміть один або два пакети й помістіть всередину туфлі. Якщо вас тисне лише носок – то помістіть туди пакет. Якщо тисне все взуття, то розподіліть пакет по всій середині.

Після цього наливайте в пакет холодну воду до тих пір, поки не наповниться взуття. Зав’язуємо пакети й поміщаємо взуття в морозильну камеру на декілька годин. Вода повинна замерзнути і гарненько розтягнути туфлі. Потім виймаємо воду та розношуємо взуття: для цього одягаємо щільний носок і ходимо в туфлях декілька годин.

10. Наждачний папір проти ковзання

Якщо ваші туфлі мають слизьку підошву, то її просто слід натерти наждачним папером. Так підошва вкриється абразивним шаром і більше не буде слизькою.

Вам були корисні ці поради? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector