10 книг, пicля пpoчитaння яких хoчeтьcя жити

Шарль Луї де Монтеск’є сказав: «Любити читання — це обмінювати години нудьги, неминучі в житті, на годинник великої насолоди».

Коли є трохи вільного часу, можна провести його із задоволенням і користю для розуму, взявши в руки улюблену книгу. Для вас ми підготували чудову підбірку з книг, які подарують вам натхнення рухатися далі, попри всі незгоди в житті.

1. Peй Бpeдбepi «Лiд і пoлyм’я»

В повісті розповідається про світ, де протягом дня панує спека, а вночі – нестерпний холод. У цій фантастичній реальності людина може прожити цілих вісім життів, оскільки аномальні природні умови зменшують шанси на довгі роки життя. Хоча в людей надто мало часу, вони досягають власних цілей, живуть  пригодами та яскравими подіями, а все через те, що не бояться діяти.

2. Aбдeль Ceллa «Tи змiнив мoє життя»

Ця книга стала сюжетною основою для всесвітньовідомого французького фільму  «1 + 1» або «Heдoтopкaнi». Двоє надзвичайно різних людей вчать один одного власному досвіду, вони дарують ті знання, які не вистачає кожному, щоб жити в гармонії.  Один з них – безробітний емігрант, інший – багатий інвалід, прикутий до крісла, і попри це – їм весело проводити час разом.

3. Фeннi Флeгг «Cтoячи пiд вeceлкoю»

Жителі маленького містечка знають один про одного практично все. А ще особливістю цього поселення є те, що на міському радіо щодня про події розповідає жінка, через що воно прославилося на всю країну. В сюжеті задіяно багато героїв та людських життів, які вчать нас шукати прекрасне і в буденних речах.

4. Keн Kiзi «Пicня мopякa»

Сюжет розгортається на суворих берегах Аляски. Неприємний морозний клімат дошкуляє жителям поселення, а їхні долі настільки яскраві та різноманітні, що точно не залишать вас байдужими. Книга багата на сердитий гумор, що робить її незвичною.

5. Eлiнop Пopтep «Пoллiaннa»

З дня в день ми проживаємо життя, повторюється побут, звички, через цілу низку однакових подій ми забуваємо про радість та щастя. Полліанна намагається повернути жителям свого міста відчуття щастя, знову відкриває їх серця на зустріч пригодам і називає це «грoю в paдicть».

6. Peй Бpeдбepi «Лiки вiд мeлaнхoлiї»

Каміла –  молода та красива дівчина, яка страждає на невідоме захворювання і жоден лікар не може поставити їй діагноз. Бідна дівчина щодня слабшає і ніхто не здатен їй допомогти, поки одна циганка не сказала, в чому причина, адже хвороба дівчини – меланхолія. І, звичайно, найдієвішими ліками стане кохання.

7. Гopaн Пeтpoвич «Aтлac, cклaдeний нeбoм»

Сербський письменник постмодерніст прославився на цілий світ, завдяки своєму незвичайному твору. Він намагається розповісти про важливі життєві речі мовою фантазії та казки. Книга зачаровує з перших сторінок.

8. Дeннi Уoллec «Людинa-тaк»

В сюжеті розповідається про чоловіка, який живе нудним життям,  оскільки постійно відмовляє своїм друзям та іншим людям Aлe oднa фpaзa, cкaзaнa нeзнaйoмцeм в aвтoбyci змiнює вce йoгo життя. Чacтiшe гoвopи ”Taк”, адже саме це слово може подарувати тобі значно більше можливостей.

9. Джoaнн Xappic «П’ять чeтвepтинoк aпeльcинa»

Від матері у спадок жінка тримала альбом з кулінарними рецептами – негусто, якщо врахувати, що її брату дісталася ціла ферма. Правда, головна героїня не опустила рук й вирішила досконало вивчити ці кулінарні рецепти. Так, одна книга стала ключем до багато цінних таємниць і просто пролила світло на багато речей.

10. Hapiнe Aбгapян «Maнюня»

Автор розповідає про Манюню і Нару – найкращих подруг та їхні сім’ї. Життя цих двох сповнене пригод, щастя та позитивних емоцій. Ця книга знову нагадає вам про безтурботне дитинство.

Яку останню книгу прочитали Ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector