10 корисних використань піни для бриття в господарстві. Заміняє майже всі засоби для прибирання

Мій чоловік використовує піну для гоління. Однак, я вирішила спробувати декілька лайфхаків з використання у прибиранні. І виявилося, що ця піна така корисна! 

Тому, любі господиньки, записуйте мої поради. Повірте, ви будете приємно здивовані. 

Відчистити сталь на поверхні. Нанесіть трохи піни на суху губку та протріть каструлі чи холодильник. Піна допоможе повернути блиск та всі речі виглядатимуть, як новесенькі. 

Плями на духовці та плитці. Пінка допоможе відтерти старий жир, просто нанесіть невеликий слой та залиште на декілька хвилин. А потім ретельно протріть шкребком і витріть ганчіркою залишки.

Запотівше дзеркало. На сухе дзеркало нанесіть тонким шаром піну та почекайте 30 секунд. Витріть сухою ганчіркою чи паперовим рушником. Завдяки піні на дзеркалі утвориться тонка плівка та пара не буде осідати на поверхню. Також можна нанести на дверцята душової кабінки, вікна, окуляри.

Почистити срібло та золото. Піна допоможе повернути блиск на прикраси та зняти старий наліт. Нанесіть невелику кількість на золото і срібло, почекайте декілька хвилин та ретельно протріть. 

Пошепки

Скрипучі двері. Ця проблема турбує майже всіх господинь. Особливо вночі, коли не можна нормально заснути. Змастіть петлі пінкою і проведіть такі махінації раз на тиждень для профілактики. 

Туристичний похід. Піна допомагає відчистити від жиру казанок, адже на природі не дуже зручно його мити. Це ж не кухня з раковиною та водою. Нанесіть піну на казанок та протріть серветкою. 

Знімає опіки. Піна діє так само, як і пантенол. Швидко заспокоює шкіру та має охолоджувальний ефект. 

Забрати залишки лаку для нігтів. Буває, що лак затікає під кутикулу чи на пальці, а рідина для зняття закінчилася. Нанесіть трохи піни на пальці та витріть рушником. Лак залишиться на нігтях, але стреться зі шкіри. 

Плями на килимі. На брудну тканину дивану чи килимка нанесіть піну та розітріть вологою губкою для миття посуду. Залиште висихати і через декілька годин пропилососьте, аби забрати залишки піни, яка не всмокталася в тканину. 

Зробити фарбу. У невелику баночку вичавіть піну і додайте харчовий барвник. Таким нехитрим методом можна подарувати діткам нові емоції. До речі, такими фарбами можна малювати на вікнах та дзеркалі, а потім витерти звичайною вологою губкою. 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector