10 крутих сімейних фільмів про тварин, щоби посміятись, поплакати та надихнутись

Тварини – неймовірні істоти, які займають одне з визначальних місць в житті людини.

Вони милі й здатні зворушити найжорстокіше серце. Ці створіння ніколи не зрадять, не лукавлять і не будуть встромляти ніж у спину. Якщо спостерігати за тваринами, то можна подумати, що їм притаманні такі ж почуття та відчуття, як і людям.

Для вас ми підготували чудову добірку фільмів про тварин різних жанрів – кожен знайде щось для себе. 

1. Життя і мета собаки / Подорож хорошого пса (A Dog’s Purpose, 2017 & A Dog’s Journey, 2019)

В сюжеті розповідається про собаку, яка проживає багато житів і кожного разу змінює житло, господарів й інколи навіть породу. Правда, в серці цього милого створіння залишається перший господар, якого він часто згадує. Ітан також пам’ятає свого домашнього улюбленця, а його втрата була важким ударом.

Пес не покидає мріяти, що переродиться в маленького цуценя й знову потрапить до рук Ітана. 

2. Пінгвіни містера Поппера (Mr. Popper’s Penguins, 2011)

Том Поппер – головний герой фільму, який у спадок отримав не розкішні вілли чи автомобілі, а шістьох пінгвінів. Життя з цими новими співмешканцями взагалі не легке. Досить швидко апартаменти Тома перетворилися в морозильну камеру, а пінгвіни не припиняють розважатися в новому будинку. 

3. Дулітл (The Voyage of Doctor Dolittle, 2020)

У головного героя фільму доктора Джона Дулітла помирає дружина, яка залишила нотатник з різними дослідами. Прочитавши записник дружини, Джон вирішує в подорож, у якій намагається віднайти незвичайні ліки, які б могли врятувати життя королеви Англії! Його супроводжують різні тварини, які постійно з ним розмовляють. 

4. Поклик Пращурів (The Call of the Wild, 2020)

Неймовірна та захоплива історія, яка нікого не залишить байдужим. Фільм знятий на основі однойменного роману Джека Лондона. Раптово спокійне та розмірене життя домашнього пса з Каліфорнії переривається й він потрапляє до холодної Аляски в час  «золотої лихоманки» у XIX столітті. Тут його чекають нові випробовування та небезпечні вороги, а все для того – щоб стати ще сильнішим. 

5. Очима собаки (The Art of Racing in the Rain, 2019)

Пошепки

Сюжет розповідає про відомого перегонника, який просто розривається між кар’єрою, коханою та найкращим другом – рудим псом. Останній є не простим собакою і спостерігає за життям чоловіка. Він намагається вберегти господаря від неприємностей і водночас, мріє стати перегонником, як його господар. 

6. Пригоди Мії та білого лева (Mia and the White Lion, 2019)

Життя головної героїні міняється, не з її власної волі. Адже Міа ще маленька дівчинка, і все вирішують за неї батьки. Ті ж батьки забирають дівчинку з рідного Лондона до спекотної й незвичної Південної Африки. Там дорослі заводять ферму великих кішок.Та ось з’являється рідкісне біле левеня, яке стає для дівчинки другом. 

7. Біле ікло (White Fang, 1990)

Ця стара стрічка також знята за за мотивами роману Джека Лондона. У ній розповідається про дружбу між вовком та людиною. Фільм захоплює з першої хвилини, а в його сюжеті присутні подорожі, пригоди та історії про далекі країни. Незвична історія про рідкісну дружбу вас розчулить. 

8. Рудий пес (Red Dog, 2011)

Фільм заснований на реальних подіях описаних в однойменному романі Луї де Берньєр. Сталися ці події в маленькому шахтарському містечку десь в Австралії. Туди нізвідки забрів рудий пес, який із часом став легендою. Адже цей пес-мандрівник змінив життя стількох жителів містечка, що його вплив на людей важко було пропустити повз.

9. Пелікан (Nicostratos le pelican, 2011)

Після смерті дружини, грецький вдівець замикається в собі і стає байдужим до власного сина Яніса. Трагедія настільки вразила чоловіка, що він втратив сенс у житті. На згадку про дружину залишився тільки золотий хрестик, який тепер носить Яніс. Одного разу, забравшись на човен, Яніс почув писк. Це було маленьке пташеня невідомої птиці. Хлопець у моряків обміняв золотий хрестик на птицю, яка згодом змінила його життя. 

 

10. Ми купили зоопарк (We Bought a Zoo, 2011)

Це чудовий фільм, головними героями якого стали талановиті актори — Метт Деймон і Скарлетт Йоханссон. У ньому розповідається про важку втрату, який переживає чоловік разом з дітьми. Згодом, щоб хоча б трішки змінити ситуацію, він купляє будинок, у який привозить сім’ю. Як виявляється з будинком продавався ще й зоопарк екзотичних тварин.

Ви любите фільми про тварин? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector