10 кумедних історій з життя

Гарного настрою вам!

Кожен з нас хоч раз в житті помилявся по-справжньому. Курйозні випадки трапляються завжди і всюди. Однак головним джерелом кумедних історій є рідний дім. Вашій увазі добірка 10 найсмішніших курйозних випадків, які могли статися тільки в сім’ях, де з почуттям гумору народжуються.

1. Одного разу посварилася я з чоловіком, сильно посварилася. Пішла в душ, щоб трохи скинути напруження. Стою під потоком холодної води, злюся. Витираюся рушником і дико злюся. Виходжу з ванни і тут я розумію, що забула чому саме ми посварилися. Довелося піти запитати, не буду ж я просто так злитися.

2. Пам’ятаю це як сьогодні. Мені було 10 років. Ми з батьками поїхали на море. Мій батько як справжній дбайливий тато взявся вчити мене плавати. Вистачило його лише на те, щоб скинути мене з пірсу. Плавати я тоді так і не навчився, зате з 10 років вмів матюкатися.

3. Будучи студентом, я вчився в обласному центрі і доїжджав туди поїздом. Після чергового навчального тижня, я в п’ятницю повертався додому поїздом. Грошей не було зовсім. Я набрав собі водички з-під крана в гуртожитку, купив найдешевшу булочку і поїхав на вокзал. Під’їхав поїзд, я заліз на верхню полицю, а їхати довго, годин 7. Булочку свою я з’їв ще в перші 15 хвилин подорожі. Лежу, в животі ураган. Зі мною їхала молода сім’я. Вони витягли повно їжі і почали вечеряти. Смажена курочка так пахла на весь вагон, я ледь слиною не вдавився. Тут глава сім’ї говорить мені: «Ей, студент! Ти, мабуть, їсти хочеш. Спускайся». Я спершу не повірив своєму щастю. Зліз з верхньої полиці, сів поруч, а він і каже: «Почекай хвилинку. Зараз ми тільки своє приберемо і їстимеш».

4. Я збираюся на іспит. Молодший брат запитує:

— Це правда, що всі білети вам перед іспитом видають?

— Так. — кажу я. Далі брат вразив:

— Круто, це ж їх всі можна встигнути вивчити!

5. Звичайна сімейна вечеря. Сидимо з чоловіком, спілкуємося. Я на 9 місяці вагітності. З вулиці лунає дикий крик. Вибігаємо, дивимося, а там два п’яних сусіда. В одного сокира в руках, в іншого вже 4 пальці відрубані. Ну я зреагувала миттєво. Спочатку чоловік вирубав того, що з сокирою. Я перемотала закривавлену руку, пальці зібрала в пакет і в морозилку. Викликали швидку і поліцію. А наші сусіди кричали нам, що ми ненормальна сімейка раз вагітна жінка така безстрашна. А я всього лише травматолог з 5 річним стажем роботи.

6. Сестра повернулася пізно з дня народження і здала сама себе прямо на порозі. Коли мама запитала чи пила вона спиртне, та відповіла: «Шампань стаканського!»

7. Чоловік мився у ванній на другому поверсі. Замок заклинило, вийти не може. Довелося вилазити через вікно. У той же вечір наш всезнайко сусід повідомив моєму чоловікові, що бачив, як з нашого вікна на другому поверсі коханець вилазив в трусах. Чоловік не розгубився і відповів, що це його коханець.

8. Я вирішила оригінальним способом розповісти чоловікові про свою вагітність. Зробила лелеку з оригамі, поставила йому в дзьобик тест і приклеїла його до дверей туалету. Коли чоловік вийшов з туалету вранці, то запитав, що це за журавель в туалеті на дверях і чому він курить?

9. Сиджу я у своїй кімнаті, протираю електрогітару горілкою. Ну вона і бруд добре очищає і лак не псує. Паралельно їм цукерку. Заходить мама, дивиться на столі пляшка горілки і цукерка. «Сумуєш синку?» — видала вона.

10. Гуляємо ми по набережній з чоловіком. Там бігають діти і час від часу з крамничок доносяться голоси: «Амалія! Домініка! Тамерлан! Гордій!». З іншого боку чутно: «Вовка!». Ми з чоловіком подивилися один на одного, посміхнулися, як бальзам на душу.

Які кумедні історії траплялися з вами?

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: