10 надзвичайних книг, які читаються на одному диханні

Книги – це справжня казка, через яку ми поринаємо у таємний світ пригод та фантастики.

Вони не лише збагачують нашу уяву, а й дають можливість забути про щоденні проблеми. Ми абстрагуємося в чуже життя та співпереживаємо головним героям. Для вас ми підготували добірку з книг, які нікого не залишають байдужими.

«451 градус за Фаренгейтом», Рей Бредбері

Це справжній бестселер свого часу. Роман-антиутопія пропонує нам перенестися в страхітливе майбутнє. В новому суспільстві всі друковані видання знищуються пожежними, а зберігання книг карається законом. Свідомістю людей керує пропаганда телебачення. Тих людей, які не піддалися цьому впливу, переслідує влада. 

«Тринадцята казка», Діана Сеттерфілд

Ця книга написана у жанрі неоготики. Події розгортаються навколо скромної дівчини Маргарет Лі. Вона доглядала за книжкової лавкою свого батька, і вважала за краще проводити свій час за читанням книг. Раптово відома письменниця запропонувала дівчині стати її біографом. Маргарет залучається в дивну історію двох сестер близнюків. Але таємниця буде розкрита.

«Ніколи», Ніл Гейман

В романі розповідається про нікому не звіданий світ, у який потрапив простий добрий хлопець. Він зустрівся з лицарями, вбивцями, ангелами і навіть монстрами. У цьому загадковому світі знайшли притулок ті, хто провалився крізь проломи реальності. 

“Три товариші”, Еріх Марії Ремарк

«Три товариші» – найкрасивіший твір двадцятого століття про кохання, дружбу і людські відносини. Автор переносить нас у початок 20-х років минулого століття в Німеччину. Всі події, описані в цій книзі – це життєва історія про кохання абсолютно різних соціальних верств і доль людей

«Гордість і упередження», Джейн Остін

Роман не втрачає свою актуальність і досі. Він читається легко та швидко й залишає після себе певний післясмак. Сюжет розгортається навколо сім’ї, яка складається з 5 доньок. Автор твору Джейн Остін з проникливим психологізмом і ювелірно тонким гумором розповідає читачам про те, що кожна навіть не найпривабливіша і розумна дівчина може зустріти свого «містера Дарсі» та вдало вийти заміж.

«35 кіло надії», Анна Гавальда

Розповідь ідеться про відчайдушного хлопчика, який майструє чарівні речі, але не любить ходити до школи. Його мрія – потрапити в ліцей, де навчаються та майструють лише хлопчики. І він по-дитячому пише наївний лист, щоб його прийняли в навчальний заклад. 

«Прислуга», Кетрін Стоккет

Події розгортаються в 60-х роках минулого століття в американському півдні. В тихе і нудне містечко Джексон, в якому рідко відбувається щось цікаве, приїжджає Скітер. Вона зовсім недавно закінчила університет і мріє про кар’єру письменниці. Ейбеллін на тридцять років старша і набагато досвідченіша Скітер. Усе своє свідоме життя ця жінка прислуговує білим і встигла виховати 17 дітей…Сюжет об’єднує цих двох жінок та дає зрозуміти багато речей. 

«Зелена миля», Стівен Кінг

Роман розгортається у в’язниці з найстрашнішими злочинцями, нещодавно туди потрапив Джон Коффі – жорстокий вбивця, який взагалі не схожий на інші. Оточення дивується з такого звинувачення, адже він в житті і мухи не образить.

«П’ять четвертинок апельсина», Джоан Харріс

Головна героїня отримала  спадок від матері – книгу з рецептами. І все б нічого, але її брат отримав ферму, а сестра стала володаркою винного льоху. Героїня спершу була в розпачі, але потім знайшла в альбомі таємні записки матері, які відкривають усі таємниці її життя…

«Я не боюся», Нікколо Амманіті

В романі розповідається про дорослі проблеми дітей. Зовсім випадково головний герой Мікеле знаходить в ямі прикованого до стіни хлопчика. Мікеле намагається побороти внутрішні страхи. Автор дає нам можливість спостерігати над внутрішньою боротьбою. 

Які книги читаєте ви?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector