10 найдорожчих рідин у світі, що коштують божевільних грошей!

Ніколи не думали, що можна назвати найдорожчим у світі? Цінні метали? Розкішні авто? Напевно, саме ці речі першими спадають на думку при слові “дорого”. Але що б ви сказали, якби у вас запитали про найдорожчу рідину у світі? Якщо як слід помізкувати, то, можливо, щось таки вигадаєте. Але навряд ви б назвали бодай одну речовину із цього списку. Без жодних перебільшень, ви будете шоковані!

Людська кров

Здавалось би, людської крові у світі чимало. І “добувати” її не складно. Втім, нерідко на вартість може вплинути її тип. Певні типи крові і справді можуть коштувати дешево.

Гамма-гідроксибутирова кислота

Це природний компонент, що входить до “складу” нервової системи людини. Друга її назва – “рідкий екстезі”.

Чорнило для принтера

Цієї стратегії дотримуються виробники чорнила. Вони принтери продають за вкрай низькі ціни. Натомість, вартість картриджів вражає. Що цікаво, найдорожче коштують саме чорні чорнила.

Ртуть

Ртуть – єдиний метал, що при кімнатній температурі стає рідким.

Інсулін

Інсулін в організмі людини виробляється підшлунковою залозою. Втім, люди, що страждають діабетом, потребують регулярних доз біохімічного інсуліну ззовні. Хоча й цей тип інсуліну дешевший органічного, коштує він чимало.

Пошепки

Chanel №5

Ці славнозвісні парфуми були створені ще у 1922 році. З того часу вони не поступались ні за ціною, ні у якості.

Кров мечохвостів

Ось вона – блакитна кров! І міститься вона у крабів. Для чого ця рідина потрібна? Для виявлення забруднень у медичних препаратах.

ЛСД

ЛСД – найвідоміший наркотик у 60-70-х роках. Найчастіше ним захоплювались хіпі. Один із наслідків його вживання – галюцинації.

Отрута королівської кобри

Саме королівська кобра вважається найотруйнішою. Менше з тим, її отрута є складовою сильних знеболюючих та протиотрут.

Отрута скорпіона

Мало хто знає, але лише кілька видів скорпіона містять небезпечну для людини отруту. І, знову ж таки, використовують її у лікувальних цілях.

Зізнавайтесь, відгадали бодай одну речовину?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector