10 найстильніших фільмів 21 століття

Кінематограф 21 століття подарував нам безліч естетично бездоганних фільмів, з яких ми спробували зібрати свій топ-10. Можна нескінченно сперечатися про концепції, моральності або сенс цих фільмів, але неможливо заперечувати їх красу і стиль.

Північ у Парижі

Успішний голлівудський сценарист і невиправний романтик, який мріє зануритися в богемне життя початку двадцятого століття, зі своєю дівчиною прилітає в Париж — ідеальне місце для закоханої пари. І, як це часто буває у фільмах Вуді Аллена, бажане стає дійсним, і Гіл, гуляючи по нічних вулицях, потрапляє в минуле, де може вдосталь наговоритися з усіма своїми кумирами.

Проклятий шлях

Герой Тома Хенкса виконує різні доручення свого кримінального боса: вибиває борги, вбиває людей і робить інші темні справи. Одного разу свідком такої роботи стає його син, і тепер життя хлопчика висить на волосині.

Готель «Гранд Будапешт»

Мадам похилого віку і постійна гостя готелю, вмираючи, залишає в спадок консьєржу дорогу картину. Настільки щедре рішення не влаштовує сина покійної, який вирішує будь-якою ціною знищити конкурента і наймає зловісного вбивцю.

Водограй

Томас як одержимий шукає ліки від раку, тому що його кохана дружина ось-ось помре. А вона наостанок пише книгу про лицаря і королеву. Естетично довершена багатошарова картина про долю, кохання і сенс життя, яку зняв Даррен Аронофскі.

Той, що біжить по лезу 2049

Дія фільму розгортається через 30 років після подій оригінальної історії. Новий мисливець за реплікантів Кей у виконанні Райана Гослінга випадково натикається на страшну таємницю. Тому він терміново шукає Ріка Декарда, героя першого «Того, що біжить по лезу», який зник 30 років тому.

Весна, літо, осінь, зима … і знову весна

Глибока медитативна картина про час, долю, людське життя і величезну незрозумілість прекрасного і таємничого світу. Дія розгортається далеко від цивілізації — в домі старого ченця. Його учень — маленький хлопчик, якому життя приготувало масу випробувань. Але ні вчитель, ні сам учень не можуть зупинити це, як неможливо зупинити саме час.

За межею

Каскадер Рой отримав травму після невдалого трюку. Він лежить в лікарні і від нудьги розповідає казку маленькій дівчинці. Однак після того, як його кидає кохана, казка стає трагічною. Вона оголює страждання Роя і грає зі страхами дівчинки з єдиною метою — щоб та крала для хворого морфій.

Любовний настрій

Приголомшливо красивий фільм про двох самотніх людей, які живуть в гонконгській комуналці і поступово зближуються. Подружжя ніколи немає вдома, а навколишній світ просякнутий особливим настроєм, чинити опір якому просто неможливо.

Затоїчі

В Японії Затойчі — фігура культова: про нього зняті і мультфільми, і кіно, про нього пишуть книги. Сюжет у картини простий: в маленькому містечку співіснують дві банди, які не воюють одна з одною. Але  однією з них керує старий ворог Затойчі, Іносуке Гіндзо. Мирний масажист Затоїчі не хотів починати війну, вони все самі нарвалися. 
Амелі

Кожен день в світі трапляються мільйони народжень і смертей, тисячі образ і радостей, сотні розчарувань і ще безліч всіляких чудес. А в крихітній кімнаті непримітного французького будиночка Амелі Пулен, дівчина зі склянкою звичайної води і з незвичайним серцем, вирішила почати робити людей щасливішими.

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: