10 найцікавіших фільмів про відомих королев

Образ королеви привертає письменників, режисерів і багатьох інших творчих людей. Особлива увага приділяється фільмам, що оповідають про життя королеви.

Ми хочемо поділитися з вами списком кращих фільмів про цих жінок. Всі героїні фільмів — справжні особистості, які жили в різних епохах, правили в різних країнах. Кожній з них була записана своя доля. Ми впевнені, що наступним поколінням необхідно знати про них. До того ж, дивитися фільми з історією сильних жінок — це дуже цікаво.

1. «Корона», 2016 р. (серіал)

Це історія життя Єлизавети II. Дія починається з 1947 року, після одруження королеви. Тут показані трагічна смерть короля Георга, її коронація і багато іншого.

2. Вікторія, 2016 р. (серіал)

Всі події відбуваються в 1837 році, тоді молода Вікторія недавно зійшла на трон Великобританії. Спочатку дівчина була недосвідченою і примхливою, згодом же їй вдалося стати розумною і дуже владною жінкою. 
Під час перегляду ви дізнаєтеся про політику, палацові інтриги і інші події того часу.

3. «Біла королева», 2013 р. (міні-серіал)

За десять серій творцям вдалося практично неможливе — показати тридцять років, в тому числі момент, коли відбулася важлива подія для англійської історії — війна Червоної та Білої троянд. 
У серіалі 3 головних героїні, кожна з них будь-якими способами готова боротися за трон.

4. «Ізабелла», 2011-2014 р. (серіал)

Якщо ви любите історичні фільми, ця картина точно вам сподобається. У ній розказано про життя відомої королеви Іспанії — Ізабелли Кастильської. З маленької дівчинки вона перетворюється на впливову правительку.

5. «Марія-Антуанетта», 2005 р. (фільм)

Повість про відому французьку королеву. Варто відзначити, що в фільмі багато історичних неточностей, а тому він більше має саме естетичну цінність.

6. «Королівський роман», 2012 р. (серіал)

Події розгортаються в Данії. Це серіал про датського короля Крістіане VII. Король страждав складним психічним захворюванням. Він дні і ночі пропадав в кублах Копенгагена, що ще більше відштовхувало від нього молоду королеву — Кароліну Матильду. А німецький лікар — Йоганн Фрідріх Струензе є повною протилежністю короля …

7. «Шлюб короля Густава III», 2011 р. (фільм)

Тепер події розгортаються в Швеції. Король Густав III був справжнім авантюристом і новатором. Однак, у відносинах з жінками він виявився не настільки сміливий. Перебуваючи в шлюбі, навіть в 30 років він все ще залишався незайманим.

У короля не виходило побудувати гармонійних взаємин з дружиною, він боїться інтимної близькості, проте, всім серцем бажає мати спадкоємця. І тоді, він вирішує звернутися за допомогою до одного з придворних.

8. «Марія — королева Шотландії», 2013 р. (фільм)

Це цікава історія про життя Марії Стюарт, яка з дитинства є королевою Шотландії, а потім стала дружиною Франциска II і королевою Франції.

9. «Імператриця Китаю», 2014-2015 р. (серіал)

Це розповідь про дівчину, яка першою в історії Китаю завоювала імператорський титул. Красуня У Ру І прибула до палацу, її чекає доля наложниці імператора. Але наложницям доводиться платити занадто високу ціну за його увагу …

10. «Прокляття золотої квітки», 2006 р. (фільм)

І знову події відбуваються в Китаї. Ця картина наповнена палацовими інтригами, любовними пригодами і непростими взаємовідносинами між героями.

А вам подобаються історичні фільми?

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: