10 науково обґрунтованих причин завести кота

Кішки – найпоширеніші домашні вихованці в багатьох країнах світу. Не дивно, адже вони є прекрасними компаньйонами людини в шаленому темпі сучасного життя. Сумніваєтеся? Тоді ми вам розповімо, чому вам варто завести кота!

1.Кращий засіб від безсоння – кішка, яка любить спати з господарем. Тепло, що виходить від тварини, заспокоює і допомагає розслабитися. Коли людина гладить улюблену кішку, параметри його серцебиття і дихання наближаються до показників, які відзначаються при читанні книги в стані спокою.

2.Подружжя, у яких є кішка, легше долають сімейні кризи й конфлікти, ніж пари, у яких немає домашніх улюбленців. Присутність кішки створює можливість більш близького спілкування. Виникають загальні інтереси, які об’єднують сім’ю. Крім того, багато людей «обговорюють» свої проблеми з вихованцями, не боячись осуду.

3.Кішки здатні бути й в ролі «голкотерапевта»: коли вони забираються на господаря і муркочуть, випускають кігтики, то дратують рефлексогенні зони, як при справжньому сеансі голкотерапії.

4.Коти впливають на ваш розпорядок дня. Навіть у вихідний, коли у вас є можливість повалятися в ліжку трохи довше звичайного, ви цього зробити не зможете – ваш жвавий улюбленець нахабно і безцеремонно нагадає про те, що потрібно підійматися, готувати сніданок і взагалі займатися корисними справами – наприклад, пограти зі своїм вихованцем.

5.Якщо ви чоловік, то у вас буде більше прихильниць жіночої статі. Жінки вірять, що якщо чоловік добре доглядає за домашнім улюбленцем, то це означає, що він дуже дбайливий та цікавий, а тому, більш охоче будуть погоджуватись на побачення з вами.

Пошепки

6.Ваше психічне здоров’я однозначно покращиться. Кілька років тому, було проведено опитування серед людей, у яких були кішки, та серед людей, у яких не було домашніх улюбленців. Проаналізувавши відповіді, вони дійшли висновку, що 87% з тих, у кого був дома пухнастий чотирилапий друг, позитивно впливає на їх психологічне самопочуття. А ще, близько 76% додали, що кішка допомагає справлятись їм зі стресами.

7. Ви станете розумнішими. У цьому випадку, тут прослідковується непрямий зв’язок. Дослідження показують, що люди які є власниками котиків, мають вищий коефіцієнт інтелекту, аніж ті, хто має собаку. До того ж, вони більш виважені, менше проявляють агресію та спокійніші.

8.Знижується ризик підхопити інфекцію. Цей пухнастий друг добре впливає на імунну систему немовлят. Кішка допомагає знижувати ризик виникнення гастроентериту у ваших дітей.

9.Котячий муркіт добре впливає на імунну систему. Якщо щодня слухати котяче муркотіння, це позитивно позначиться на імунітеті. Річ у тому, що муркотіння схоже на лікування ультразвуком, яке прискорює загоєння ран, зростання і зміцнення кісток. А також кішки здатні навіть полегшувати біль в суглобах і симптоми остеохондрозу.

10.Вам не буде самотньо. Всім нам буває самотньо, коли ми не знаємо чим себе зайняти. Почуття самотності робить нас нещасними. На допомогу може прийти кішка – вона навчить піклуватися, годувати її, вчасно чистити лоток, а ще обов’язково заставить вас бавитись з нею в ігри. Таким чином, ви будете точно відчувати себе комусь потрібним.

А які аргументи на користь кішок можете привести ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector