10 неймовірних “трюків”, які значно полегшать наше життя

Сьогодні ми вам хочемо розповісти 10 маловідомих лайфхаків, які розповідають про особливості нашого організму, і як використовувати їх на користь.  Декотрі дуже суперечливі, але повірте — їх варто випробувати.

1. Якщо вночі захотілося в туалет — ідіть до пункту призначення, заплющивши одне око

Щоб не пробудитися під час нічного походу в туалет, до нього слід іти з одним заплющеним оком. Тоді сітківка ока буде отримувати менше світла й це допоможе знову швидше заснути.

2. Масаж вух дуже корисний для здоров’я

Рефлексологія стверджує, що за допомогою впливу на різні точки на організмі, можна покращити самопочуття. Окремі точки вуха відповідають за певну частину в організмі, тому щоб втамувати біль чи пришвидшити лікування, слід масажувати ці ділянки. 

  • 1. Спина і плечі
  • 2. Різні органи
  • 3. Суглоби
  • 4. Носові пазухи й гортань
  • 5. Травлення
  • 6. Голова і серце

3. Кругові оберти головою для полегшення болю в руках

Згадайте те відчуття, коли, прокинувшись посеред ночі, відчуваєш “голки та шпильки” в руках. Найчастіше таке трапляється, коли ми спимо в неправильній позі і заважаємо нормальному кровопостачанню в тканини. В такий момент не треба одразу трясти руками, краще зробити кругові повороти головою. 

4. Налякайте себе — і гикавка припиниться

Щоб припинилася гикавка, потрібно просто злякатися. Можна попросити когось, щоб вас налякали або здивували. Тоді серцевий ритм стане частішим і покращиться циркуляція крові – все це допомагає вгамувати гикавку.

5. Спіть у прохолодному приміщенні

Прохолодна температура в приміщенні сприяє тому, що ми краще й швидше засинаємо. Оптимальна температура повітря для сну – 18 градусів за Цельсієм. Такий режим покращує вироблення мелатоніну та є запобігає старінню.

6. Пийте каву для швидшого і кращого засинання

Якщо випивати одну чашку кави перед “обіднім сном”, то потім у вас буде значно більше енергії для виконання всіх завдань.  

7. Під час ін’єкції лікаря покашляйте

Багато людей боїться ін’єкцій, тому, щоб зробити цю процедуру непомітною та зменшити біль, спробуйте просто покашляти. Завдяки кашлю покращується циркуляція крові і біль притуплюється.

8. Їжте морозиво задля задоволення і не бійтеся головного болю

Після холодної їжі часто може боліти голова. Це відбувається через те, що мозок намагається зігрітися. Щоб припинити біль, слід язиком потерти піднебіння.

9. Не чистьте зуби одразу після прийому їжі

Не слід чистити зуби одразу після їжі. Зубна емаль дуже міцна, але вона втрачає свою міцність у кислотному середовищі, яке утворюється в ротовій порожнині під час споживання їжі. Якщо чистити зуби в одразу після їжі, то зубна паста вступає в реакцію з цими кислотами, а це розщеплює емаль. Треба зачекати хоча б пів години, щоб відновився кислотний баланс.

10. Жуйка покращує пам’ять

Психологи Британії стверджують, що м’ятна жувальна гумка налаштовує людину на роботу та полегшує відчуття втоми. Також останні дослідження довели, що регулярне жування гумки покращує пам’ять на цілих  35%.

А які цікаві лайфхаки знаєте ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector