10 неймовірно добрих історій. Не дивуйтеся: життя непередбачуване

Життя непередбачуване, тому не варто дивуватися, якщо ви раптом опинялися неправі у своїх переконаннях або очікуваннях. Це абсолютно нормально, хоча часом і нелогічно.

Ми знайшли для вас 10 «підслуханих» історій, які переконливо доводять, що далеко не все на світі влаштовано так, як ми звикли вважати.

  • Думаєте, зовнішність у дівчини — це головне? А ось і ні. Моя подруга вийшла заміж завдяки почуттю гумору. У неї маленькі груди, тому вона використовує всілякі підкладки та пуш-ап. Були ми з нею на пляжі, вона граційно струснула плед, і в цей момент з неї злітає верх купальника разом з псевдо грудьми. Вона видала: «Очманіти, вітер ліфчик аж з цицьками забрав!» Хлопець поряд так реготав, що йому стало погано, довелося допомагати. Через тиждень він покликав подругу заміж.
  • Принципово не даю жебракам гроші. Вважаю їх всіх шахраями. Але якось раз бачив, як бездомний чоловік, для якого, очевидно, нормальна трапеза — це рідкість, годував бродячих собак. І не просто тому що дворняжки до нього підбігли, а цілеспрямовано ходив і шукав бідолах. Це мене сильно зворушило, я нагодував його, періодично з ним бачуся і допомагаю. Він хороша людина з важкою долею. Шкода, що ця сама доля часом буває несправедлива.
  • У мене сліпий син. Довго ми не знали з дружиною, як познайомити його зі світом і навчити жити, не відчуваючи своїх недоліків. Друг порадив відправити його в художній гурток. Ось і прийшов кінець мукам Табакова. Ось і відкрилася правда загибелі Діани. П’яна Волочкова знову зганьбилася! Спочатку ми поставилися до цього скептично, але вже через півроку вчителі сказали нам, що у дитини явний талант, так як він може малювати те, що не бачить, але відчуває на дотик. Зараз його малюнки потрапляють на виставки, а пару з них вже купили іноземці. Тому, що б у вас не відбувалося в житті, не здавайтеся, ви завжди зможете знайти вихід.
  • Вважав одну дівчину страшною, вирішив її потролити. Створив в соцмережі фейкову сторінку хлопця, додався до неї, щоб закохати в себе, покликати на зустріч і не прийти на неї. Поспілкувавшись, зрозумів, що вона божественна, і закохався.
  • Вперше залишився ночувати у своєї дівчини. Так як вона у мене вічно на дієті, то я вирішив зганяти на кухню посеред ночі, щоб не ображати почуття тих, що худнуть. Заходжу на кухню, відкриваю холодильник, беру каструлю і раптом з-за спини чую хрипкий голос: «Що, жереш?» Каструля летить на підлогу, я обертаюся і бачу величезного папугу в клітці, який повторює: «жереш, жереш!» Дівчина стоїть в коридорі і ридає від сміху. А ще кажуть, ніби тварини нічого не розуміють.
  • Мій чоловік завжди був небагатослівний і стримував свої почуття, не могла домогтися, щоб він мені сказав «я тебе люблю». Ось і подруги кажуть, мовляв, «він у тебе якийсь кам’яний». А я-то знаю, який він насправді сентиментальний чоловічок. Не так давно помітила, що він носить у себе в гаманці паперову трояндочку-орігамі, яку я зробила на нашому першому побаченні. І так дбайливо до неї ставиться, боїться пошкодити.
  • Здається, я запрацювався. Півгодини тарабанив у двері і вимагав мене впустити, пропуск не працює, чую голоси, але мене ніхто не впускає. Кричу: «Я ваш начальник! Вимагаю відкрити двері!». Знову нашіптування. Нарешті відкриває переляканий охоронець і каже: «Якщо не припините, я викличу поліцію!» Виявляється, я ломився в відділення банку. Мій офіс знаходиться на одні двері далі …
  • Давно купили синові гітару, жодного разу не чула, як він на ній грає, з цього приводу часто кричала на нього, мовляв, навіщо взяли, інструмент простоює. Вчора я занедужав, і чоловік пішов за ліками, син, мабуть, подумав, що я теж пішла, взяв гітару і почав грати (мабуть, він завжди так робить). Він прекрасно грає романси, і мені соромно, що всі ці роки я кричала на нього.
  • Почала зустрічатися з хлопцем, запросила до себе, смакуючи романтичний вечір, але отруїлася суші і всю ніч провела в туалеті. Думала, що все, стосункам кінець. Відкриваю двері, а його немає. Змотався, значить … Минуло хвилин 20. З’явився з таблетками, водичкою лікувальною і лимоном. Знайшов же в незнайомому місці цілодобову аптеку! Доглядав до ранку, поки я не заснула. Ліг зі мною в обнімку. Все-таки не перевелися справжні чоловіки!
  • Тиждень тому вийшла заміж. А сьогодні моя подруга залишилася у нас вдома переночувати. Прокинулася вночі від голосів. Чоловіка поруч немає, чую з сусідньої кімнати, де подруга ночує, голос чоловіка: «Та вона нічого не почує! Так давай, чого ти!». Залетіла, увірвалася туди розлюченою фурією, вже готова вбивати … А вони там сидять в шахи рубаються. Серйозно, в шахи! Подруга якраз програла, і чоловік її умовляв виконати обов’язок того, хто програв і прокукурікати.
I
Загрузка ...