10 ознак ідеальної жінки на думку чоловіків

Жінок завжди цікавило питання, як сподобатися чоловікам.

Габріель Сейріг — американський оглядач, яка провела власне дослідження і виділила 10 рис ідеальної жінки на думку чоловіків. Сьогодні ми ділимося з вами цією інформацією. 

1. Світлоокі покорительки

Якщо ви власниця блакитних або зелених очей — вам пощастило. 40% опитаних чоловіків віддали перевагу світлооким красуням.

2. Ніжність

Найважливішою рисою характеру, яку чоловіки шукають в жінках є ніжність. Проявляйте емоції та даруйте свою жіночність та ніжність чоловікам. На другій і третій позиціях — розум і почуття гумору.

3. Аромат

Жінка має користуватися парфумами, які будуть відповідати смакам чоловіка. Тоді він одразу втратить від неї голову. Найкраще, якщо це парфум унісекс, який підходить і йому, і їй. 

4. Вигини

І знову опитування демонструють, що більшість чоловіків приваблюють і збуджують приємні вигини жіночого тіла (46% опитаних), а ось зайва худоба приваблює значно меншу кількість чоловіків (34% опитаних).

5. Жіночність

Чоловіки віддають перевагу жінкам на високих підборах та у спідниці. Понад 50% опитаних чоловіків відзначили жіночність, як обов’язкову рису ідеальної жінки. 

6. Наявність ямочки на підборідді

Це може вас здивувати, але ямочка на підборідді приваблює 42% чоловіків.

7. Француженки

І вже кому не варто турбуватися про увагу з боку чоловіків – це француженки. Саме жінок цієї національності найчастіше в фантазіях і мріях представляють поруч з собою сучасні чоловіки.

8. Розпущене довге волосся

Жінка з довгим та густим волоссям — це ідеал для багатьох чоловіків. Саме це найбільше підкреслює жіночність. 

9. Брюнетки

Всупереч існуючій думці, що саме блондинки є покорительками чоловічих сердець, численні опитування показали, що чоловіки бачать в ролі своєї супутниці по життю чарівних брюнеток (53%).

10. Ініціатива

Хоча в народі існує думка, що жінка має бути тихою та спокійною, 60% чоловіків обирають для шлюбу веселих та ініціативних.

Ви погоджуєтеся з цими рисами ідеальної жінки?

 

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: