10 ознак нормального чоловіка…

Прості правила визначення нормальності чоловіка.

Спілкуючись з незаміжніми жінками, часто можна почути, що не залишилося “нормальних” чоловіків. Такий епітет можна кожен розуміє по-різному, але ми вам розповімо, якими якостями повинен володіти справжній чоловік.

  • Перша ознака –  самостійно бореться з власними страхами. Звичайно, чоловіки теж люди й мають право на страх. Однак інколи їхні переживання переходять усі межі, як наприклад, страх лікарів, безгрошів’я, невдач в ліжку, автомобільних аварій та ще багато чого. Справжній чоловік таке вважає власною проблемою та не турбує оточуючих.
  • Друга ознака – спокійне ставлення до фізіології. Ми не говоримо про такі випадки, коли чоловік взагалі не приймає душ або відчуває огиду до жіночої менструації. Найкраще – це золота середина. Справжній чоловік буде сприймати жіноче тіло, таким як воно є.
  • Третя ознака – розуміння різниці між чоловічою і жіночою психологією. Вони розуміють, що жінки особи емоційні, тому не роблять проблему під час першої істерики чи дивної поведінки. Такий чоловік дає можливість бути жінкам такими, як вони є. 
  • Четверта ознака – чітке усвідомлення того, що він хоче в кожен момент. Наприклад, «Зараз я голодний – потрібно піти поїсти, я втомився – іду посплю, сьогодні потрібно швидше додому, значить це мій останній келих», – він так вирішив, він так зробив. Чіткість та визначеність дуже приваблюють представниць протилежної статі.
  • П’ята ознака – вміння розпоряджатися доходами. Розумне ставлення до грошей, а саме до витрати та економії є ознакою досвідченого чоловіка. 
  • Шоста ознака – він не вдається до брехні. Йому немає сенсу брехати ні про друзів, ні про доходи чи батьків. Чоловік говорить все чесно та відверто, щоб його жінка покохала таким, як він є.
  • Сьома ознака – небажання жити зі скандальними людьми. Справжній чоловік не дозволить жінці піднімати голос у свій адрес. Також він і собі ніколи такого не позволить.  Він усвідомлює, що криком нічого не вирішиш. 
  • Восьма ознака – прагнення до любові. Вони здатні приймати її й повертати, всіма можливими способами. Правда, вони не роблять з кохання шоу. Їхня любов щира та віддана, яка сповна накриває жінку. 
  • Дев’ята ознака – вміння визнавати свої помилки. Раціональність та справедливість такого чоловіка завжди проявляються в тому, що він визнає все те, що зробив не так. Робить він це для того, щоб не допускати помилок в майбутньому. 
  • Десята ознака  – відданість дітям. Ні розлучення, ні польоти астероїдів близько до орбіти Землі не можуть йому перешкодити бути батьком, крапка.

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector