10 підлих трюків, які використовують знаменитості, щоб виглядати краще на фотографіях

Коли ми переглядаємо наші улюблені фотографії знаменитостей в соціальних мережах і дивимося, наскільки вони прекрасні, ми не можемо не припускати, що вони використовують фотошоп для досягнення цього бездоганного образу; але давайте подивимося правді в очі, ні у кого немає часу на це. Їх секрет насправді не в процесі редагування, а в технічному процесі фотографування, який робить їх справжніми богинями.

Ми вивчили деякі з акаунтів знаменитостей і виявили найпростіші, але найцікавіші прийоми, які допомогли їм оволодіти мистецтвом створення приголомшливих селфі.

1. Примружуватися

Це трюк, який використовує більшість знаменитостей, щоб виглядати більш кокетливими, молодими і жіночними. Вони легенько примружують очі і посміхаються, проте не стискають губи занадто сильно. Цей трюк допомагає підняти вилиці і зробити обличчя молодшим.

2. Носити волосся на бік

Ми всі можемо дечому навчитися у майстра фотографій, Кайлі Дженнер, яка завжди позує з волоссям на боці. Така зачіска може краще виділити лінію щелепи і надати вам приголомшливий вид. Це допомагає створити форму вашого обличчя, а також демонструє всю довжину вашого волосся.

3. Використовуйте метод «smize»

Ця «посмішка» була вперше використана Тайрою Бенкс в шоу «Топ-модель по-американськи». Вона навчила моделей, як в деяких випадках позувати перед камерою. «Smize» означає щиро посміхатися очима, легенько примружившись. Це зробить вашу посмішку більш справжньою.

4. Притискати язик до піднебіння

Виділені вилиці — це те, що може бути досягнуто за допомогою контурингу. Але як щодо тих моментів, коли у нас немає косметики? Трюк в тому, щоб притиснути язик до свого піднебіння і посміхатися, тримаючи рот закритим. Це підніме ваші вилиці і зробить їх більш виразними.

5. Фотографуватися зверху

Зйомка зверху покращує ваш вигляд на фотографіях, і ми бачимо цю техніку на багатьох селфі, які публікують наші улюблені знаменитості. Більше не буде подвійного підборіддя або поганого освітлення, які виразно псують всі фото. Отже, наступного разу, коли ви зробите селфі або попросите кого-небудь сфотографувати вас, скажіть, щоб вас фотографували згори.

6. Трюк зі стиснутими губами

Стиснуті губи — м’яка версія качиних губ, і деякі знаменитості, такі як Кріссі Тейджен і Хіларі Дафф, повністю вдосконалили техніку. Найпростіший спосіб домогтися цього — перемістити м’язи носа вниз, щоб верхня губа виглядала більш щільною. Це візуально робить ваші губи більшими.

7. Техніка посмішки

Це не справжній сміх, і не просто посмішка, це просто тиха посмішка з відкритим ротом і примруженими очима. Якщо ви відчуваєте, що стиснуті губи — не ваше, тоді посмішка — готова вам допомогти. Це підкреслює вашу чудову сторону і робить вас молодшими і веселішими.

8. Ваша ліва сторона завжди ваша найкраща сторона

Ми всі чули, як люди кажуть, що нам потрібно знайти кращу сторону при зйомці селфі. Але ви помітили, як всі знаменитості фотографують, показуючи тільки свою ліву сторону? Це очевидно і було ретельно досліджено. Згідно Університету Уейк Форест, ліва сторона завжди більш активна, оскільки права півкуля мозку відповідає за розуміння і вираження емоцій візуально. Таким чином, наша ліва сторона більш виразна, тонка і збалансована, ніж права.

9. Метод підборіддя вниз

Як і у випадку з методом «фотографування зверху», про який ми згадували раніше, «підборіддя вниз» працює аналогічним чином, але цей прийом також робить вас більш кокетливою і жіночною. Легко нахиливши голову вниз, ви позбудетеся від подвійного підборіддя і зробите лінію щелепи чіткішою. Крім того, це робить ваші очі більшими, автоматично роблячи вас молодшими і привабливішими.

10. Відводячи погляд від камери

Якщо відвести погляд від камери, то на фотографіях ви будете виглядати набагато краще. Це дає відчуття, що фотографія була зроблена спонтанно, і людина виглядає дуже природно.

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: