10 помилок в носінні білизни. Як не потрапити в халепу

Вибір спідньої білизни – досить відповідальна і важлива справа. Правильно підібрані трусики і бюстгальтер будуть підкреслювати плюси вашої фігури, а якщо потрібно, то і маскувати недоліки. Невідповідна білизна здатна спотворити ваші пропорції і, що найнеприємніше, нашкодити здоров’ю. Спідня білизна знаходиться в безпосередньому контакті з вашою шкірою – тому її вибір повинен бути особливо ретельним.

Пропонуємо вашій увазі 10 пунктів, на які потрібно звернути пильну увагу при виборі спідньої білизни.

1. Вся увага на бретельки

Бретельки, що визирають з-під одягу, – це поганий тон. Підберіть бюстгальтер без бретельок або ж модель, яка дозволяє змінювати розташування лямок.

2. Тільки не біле

Якщо ви вирішили надіти білі штани, що не вибирайте білизну такого ж кольору. Під біле слід надягати тілесну білизну, ще краще, якщо вона буде безшовна.

3. Привіт з минулого

Кілька років тому модниці хизувалися яскравими або контрастними бюстгальтерами під прозорим одягом. Зараз так робити не варто. В ідеалі краще не носити прозорі речі. Якщо ж вам дуже хочеться, то вибирайте під такий одяг тілесну безшовну білизну.

4. Особлива увага на прозоре

Якщо ви дуже хочете надіти свою улюблену напівпрозору блузку, виберіть бюстгальтер з подовженим верхом. До того ж він повинен бути без лямок.

5. Квартира – не виняток

Серед жінок побутує думка, що бюстгальтери вдома потрібно знімати, щоб дозволити грудям “відпочити”. Однак насправді дозволити собі це можуть тільки володарки маленьких грудей. Для дому ви можете підібрати бюстгальтер з відділу для вагітних і годуючих мам. Там моделі м’які і не приносять дискомфорту.

6. Розмір – це головне!

Багато жінок грішать тим, що купують білизну не за розміром. “Схудну”, “погладшаю”, “влізу” … І купують спідню білизну на розмір (а то і на кілька!) менше / більше! Коли наступного разу будете вибирати бюстгальтер, звертайте увагу не тільки на розмір чашок, але і на довжину лямок.

7. Менше синтетики

А тепер поговоримо про трусики. Пам’ятайте: якісна білизна має на 80% складатися з бавовни і на 20% – з еластану (щоб довше зберігати форму). Синтетичну білизну прибережіть для особливого випадку.

8. Довговічність білизни

Якщо ви віддаєте перевагу 100% натуральній білизні, то напевно помітили її недовговічність. Щоб продовжити життя білизни, вибирайте бавовняні моделі з домішкою еластану 15-20%. Так білизна проживе помітно довше.

9. Скажіть “ні” стрінгам!

Молоді дівчата носять стрінги практично щодня і абсолютно не підозрюють про те, якої шкоди вони тим самим завдають здоров’ю. По-перше, стрінги найчастіше виготовляються з синтетичного матеріалу, який не здатний вбирати піт і не дає шкірі дихати, що створює ідеальні умови для розмноження бактерій в делікатній зоні. По-друге, тонка смужка може викликати ряд неприємних захворювань. Відмовтеся від такої білизни на деякий час або чергуйте її з трусиками інших моделей.

10. Залиште це в минулому

Масивні шви трусів, які проглядають з-під одягу, – це привіт з минулого, в якому не було гарної, зручної жіночої білизни. На щастя, сьогодні у кожної дівчини є вибір. Головне, не помилитися!

Що Ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

I
Adblock
detector